Erkek saç şekillendirici Wax önerisi

Kullanıcı1355

Hectopat
Herkese merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi Wax önerisine ihtiyacım var. Saç tipimi maalesef bilmiyorum. Gün içinde çok aktif biriyim ve tutucu etkisinin sağlam olması lazım.

Herkese merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi Wax önerisine ihtiyacım var. Saç tipimi maalesef bilmiyorum. Gün içinde çok aktif biriyim ve tutucu etkisinin sağlam olması lazım.
Wax mecburi değilse saç sprayi tavsiye ederim, wax alacaksanızda özellikle mat olanları tercih edebilirsiniz aksi takdirde kafanız ışıl ışıl oluyor. Saç sprayi için loreal paris studio güzeldir, wax içinde arkadaşım taft kullanıyordu.

Wax mecburi değilse saç sprayi tavsiye ederim, wax alacaksanızda özellikle mat olanları tercih edebilirsiniz aksi takdirde kafanız ışıl ışıl oluyor. Saç sprayi için loreal paris studio güzeldir, wax içinde arkadaşım taft kullanıyordu.
Sprey düşünmüyorum maalesef. Taft markasına biraz göz attım, yanlış anlaşılmayacak ise bir tık ucuz buldum. Yinede teşekkür ederim.

Saç sağlığınız için hiç bir saç ürünü önermiyorum. Saç uzatmak için aklınıza gelmeyen bütün yöntemleri kullanmış birisi olarak.

Saç sağlığınız için hiç bir saç ürünü önermiyorum. Saç uzatmak için aklınıza gelmeyen bütün yöntemleri kullanmış birisi olarak.
Şuan 16 yaşındayım ve 12-13 yaşlarında bilinçsiz ve aşırı derecede kalitesiz saç spreyi, jölesi kullanıyordum. Tabi şuanda eskisinden daha bilinçliyim ve o zamandan bu yana saç şekillendirme ürünleri kullanmadım. Fakat eksikliğini hissettim. Kaliteli bir marka ve fazla abartmamak üzere kullanırsam pek bir zararı olacağını sanmıyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Ürün yorumları genel olarak gayet güzel gözüküyor. Markayı biraz araştırıp karar vereceğim. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı