Erkek şampuanı önerisi

Sen arkadaşımda geçti deyince o yüzden merak ettim zaten şampuanı.
Benim arkadaşımda bahsettiğim görsellerdeki gibi bir durum yoktu, ona da doktor seboraik egzama demişti. Eskiden aşırı derecede saçı kepekliydi ve dıştan net görünüyordu ama şimdi saçında öyle bir sorun yok. Lakin sakallarda kepek ve kızarıklık devam ediyor arkadaşımda. Uzun süredir görmüyorum yarın ulaşmaya çalışırım ona.

saçta değil alın bölgesi, burun, kulak, göğüs gibi yerlerde de meydana geliyor.
Kaş, sakal ve kulağımda her zaman var, burun ve alında da nadiren oluyor bu illet.

Bu stres tüm hastalıkların anası, başımıza bela oldu gitti. O kadar stresli değilim ama yine stres elbette normal olarak var.

Benim arkadaşımda bahsettiğim görsellerdeki gibi bir durum yoktu, ona da doktor seboraik egzama demişti. Eskiden aşırı derecede saçı kepekliydi ve dıştan net görünüyordu ama şimdi saçında öyle bir sorun yok. Lakin sakallarda kepek ve kızarıklık devam ediyor arkadaşımda. Uzun süredir görmüyorum yarın ulaşmaya çalışırım ona.

Kaş, sakal ve kulağımda her zaman var, burun ve alında da nadiren oluyor bu illet.

Bu stres tüm hastalıkların anası, başımıza bela oldu gitti. O kadar stresli değilim ama yine stres elbette normal olarak var.
O görseldekiler birçok kişide yok zaten. Endişelenme, sıkıntı olmaz :)

Bir modifikasyon örneği ya. Gerçekten. Evrimsel olarak bakalım. Çevresel faktörleri değiştirdiğimizde o da kendiliğinden düzelecektir. Mutasyon olamaz. Hayır, olamaz :D

Haftada iki defa Prozinc Salicade şampuanını kullanıyorum. Geri kalan günlerde ihtiyaç halinde Prozinc arındırıcı şampuanını kullanıyorum.

once bir hafta boyunca gunluk Ketoral sampuan kullanın.Eczanelerde satılır. sonrasinda head&shoulders clinical solutions ile devam edin. ketoral sampuani gerekirse haftada bir kullanmaya devam edersiniz. büyük ihtimalle çözülür

Şampuan olayı biraz özel bir durum oluyor. Kişiden kişiye değişir bir durum ama ben Panten kullanıyorum. Bir sıkıntıda görmüyorum.

images.jpg

once bir hafta boyunca gunluk Ketoral sampuan kullanın.Eczanelerde satılır. sonrasinda head&shoulders clinical solutions ile devam edin. ketoral sampuani gerekirse haftada bir kullanmaya devam edersiniz. büyük ihtimalle çözülür
Onu Türkiye' de bulmak zor işte. Clinical Strenght' i dedin sanırım. İnternetten sipariş edilecekse de güvenilir olması lazım.

@Numbness Arkadaşı bugün gördüm kullandığı şampuanı öğrendim. Saç ve sakallardaki kepek arkadaşımda yok olmuş durumda. Kullandığı ürünü altta atıyorum. Nar özlü şampuanı kullanıyor. Pahalı biraz yalnız.

@Numbness Arkadaşı bugün gördüm kullandığı şampuanı öğrendim. Saç ve sakallardaki kepek arkadaşımda yok olmuş durumda. Kullandığı ürünü altta atıyorum. Nar özlü şampuanı kullanıyor. Pahalı biraz yalnız.

Malezya furfur' u engelleyici özelliği varmış. Sorunun kaynağı da o mantar zaten. Denenir. Her ciltte aynı reaksiyonu vermeyebilir ama.

Dalin sabun, yeşil sabun kullanın 3 kez masaj yaparak ılık suyla yıkayın veya sıcak nasıl iyi hissediyorsanız.
Eğitim ekonomi işsizlik olduğu sürece hepimiz stresli olucaz malesef. Acı da yiyin yağlı yiyecekte her şey tadında. O dediğiniz şampuanlara 1 tl bile verilmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı