Erken Seçim Sizce Nasıl Sonuçlanacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BlueMagic

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmaya çalışıyor.
Başlıkta da belirttiğim gibi sizce erken seçimde kazanan kim olacak? Olayı fazla siyasete bağlamadan sadece tahminlerinizi merak ettiğim için açtım konuyu. Şahsen bana bu seçimlerde mevcut iktidar değişecek gibi geliyor, yerine hangi parti gelir bilmem ama mevcut parti gelemeyecek gibi.

Başlıkta da belirttiğim gibi sizce erken seçimde kazanan kim olacak? Olayı fazla siyasete bağlamadan sadece tahminlerinizi merak ettiğim için açtım konuyu. Şahsen bana bu seçimlerde mevcut iktidar değişecek gibi geliyor, yerine hangi parti gelir bilmem ama mevcut parti gelemeyecek gibi.
Bence mevcut parti değişmeyecek.

Şu siyasi işlerden hiç anlamıyorum yani ne bileyim dikkatimi çekmiyor. Hani bilmeyen ailesinin yolundan gider ya o mantık :D Ama geçen sene staj yapılırken fazlasıyla şey anlattı patron hiç anlamadığımı bilmediğimi söyledim anlattı da anlattı bir kaç örnek verirsem bu konu büyük bir ihtimal iyice karışır o yüzden ne yapacağımı biliyorum :D

Muhalefet bu ülkenin Cumhurbaşkanı'nı kötüleyerek veya çamur atarak hiçbir şey yapamaz. Sonuç yine aynı olacaktır. Ülkenin sorunlarını konuşmak ve çözüme ulaştırmak yerine, sürekli birbirlerine atar gider yapıyorlar. Bu şekilde imkanı yok seçim falan kazanmalarının. Erken seçim sonuç olarak doların ateşini söndürecek gibi duruyor. En azından bu iyi bir şey.

Hani işsiz olan isyanda, fındık satan isyanda, hayvan satan isyanda, çiftçilik yapan isyanda ya işte onlar sandığa geldiğinde yine isyan ettiklerine oy verecekler. Dolar 4 TL, Euro 5 TL ve Benzin 6 TL ama malesef daha da dipleri görmeden bu millet akıllanmaz.

Dün "erken seçim istemek hainliktir" diyenleri alkışlayanlar bugün aynı kişilerin "24 haziran erken seçim yapılacak" demesini tekrar alkışlıyorlar. İşte böyle bir seçmen kitlesiyle seçimler yapılıyor.

Bu sene az farkla şuanki iktidar kazanacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı