Çözüldü Error: BIOS/LEGACY Boot of UEFI-only Media hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

readers

Kilopat
Daha fazla  
Selamun Aleykum.

Format ISO dosyasını USB'ye yazdırdım Rufus aracılığıyla. PC'ye format atarken "error: BIOS/LEGACY Boot of UEFI-only Media" diye bir hata alıyorum. Aşağı doğru farklı farklı yazılar da var. Bu sorunun çözümü nedir? Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
BIOS'unuzda Boot Mode ayarı yoksa USB belleğinizi eski tip BIOS'lara uygun olacak şekilde hazırlamanız sorunu çözecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Selamun aleykum.

Format ISO dosyasını USB'ye yazdırdım Rufus aracılığıyla. PC'ye format atarken "error: BIOS/LEGACY Boot of UEFI-only Media" diye bir hata alıyorum. Aşağı doğru farklı farklı yazılar da var. Bu sorunun çözümü nedir? Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi forumlar.

BIOS'da Boot olarak UEFI mi seçili legacy mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'unuzda Boot Mode ayarı yoksa USB belleğinizi eski tip BIOS'lara uygun olacak şekilde hazırlamanız sorunu çözecektir.

Son düzenleme:
Çözüm

Evet teşekkürler aynen bu şekilde yaptım sorun çözüldü :) [Konu kilit]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı