Erzurum Oyunu Linçleniyor

Dark Winter

Hectopat
Oyun çıktığında bazı tepkilere yol açmıştı oynanış ve gerekirse diğer konular açısından. Ben şahsen oyunu beğenmedim o kuzey ışıklarını görünce CTRL+V yapmak gibi bir şey bu. Bir de 25 TL fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.
Gel gelelim asıl olaylara Jahrein canlı yayında Erzurum'u alıp oynamaya başladı. Ben de o canlı yayını izlemiştim. 80 dakika oynadıktan sonra en son ayı sahnesinden sonra oyundan çıktı. Oyun hakkında Steam üzerinden inceleme yazdı ve sonra iade etti.

Ekran Alıntısı.PNG

Bundan sonra ise geliştirici bir cevap yazdı.

Ekran Alıntısı.PNG 2.PNG

Geliştiricin cevap vermesi ile yapımcı ağır bir linç altına giriyor. Bundan sonra ise PintiPanda (Tuna Akşen) Twitter'dan Erzurum gibi diğer Türk oyunlarının gömüldüğünü söylediği bir tweet atıyor.

Ekran Alıntısı.PNG6.PNG

Bundan sonra ise bir gün sonra PintiPanda YouTube bir video atıyor ve bunu Twetter'da paylaşıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video üzerine Jahrein'e hakaret içeren mesajlar geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani anlayacağınız bir drama olayını dönüşüyor kim haklı kim haksız demeyeceğim ama bence iki tarafta haksız.

Dosya Ekleri

• 1614182526850.png
    1614182526850.png
    25,2 KB · Görüntüleme: 306
  • Ekran Alıntısı.PNG5.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG5.PNG
    333 KB · Görüntüleme: 337
Pintipanda'yı çok severim ve Jahrein'i hiç sevmem. Ama burada %100 Jahrein haklı. Oyunu bildiğin kopyala yapıştır yapmış Erzurum. Her konuda da Jahrein haklı direkt burada.

Çok ağır eleştri yapmaması gerek.
Oyun kötü ama ben bu oyunu 1 haftada yaparım çok ağır bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı