Erzurum'da Corona Virüs isyanı

Turk Kahvesi

Kilopat
Katılım
19 Haziran 2015
Mesajlar
743
Makaleler
1
Arkadaşlar Erzurum'da yeni yapılan hastanede virüs bulaşmış kişilerin yerleştirildiği söyleniyor, yerel gazetelerde haber yazıyor. Bana da bir kaç resim ve video ulaştı. Halkin yarin toplanıp protesto edeceği bilgilerini alıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
 
Katılım
21 Eylül 2018
Mesajlar
16.829
Makaleler
10
Çözümler
97
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Sadece Erzurum'da yok. Tahminimce şu anda her yere yavaş yavaş geliyor. Mültecileri almak ne kadar büyük bir hata oldu siz düşünün. Bir de İran'dan 2-3 insanı getirdiler diye bir yazı okudum, ne kadar doğrudur bilemem ancak. Ülke'de zaten virüsün yayılması içi her şey hazır. Çünkü kış günü bizim insanlarımız, aman ateşim çıktı aman öksürük tuttu diyerek gitmez. Ağrı'da 18 kişi virüs şüphesi ile karantinaya alınmış. Bu da ülkeye yayılma hızını arttırır. Maskesi olan maske taksın, dezenfektan falan kullanmaya bakın. Hiçbir şey sağlığınızdan ve hayatınızdan önemli değil.
 
Son düzenleme:

Tortue

Hectopat
Katılım
1 Aralık 2018
Mesajlar
6.151
Makaleler
2
Çözümler
18
Çevremizdeki neredeyse tüm ülkelerde mevcutken Avrupa ve Asya arasında köprü görevi gören, hemen dibinde savaş olan bir ülkede dünya çapında salgın bir hastalığın olmaması imkansız.
"Coronavirüs belirtisine rastlanmamıştır, Coronavirüs söz konusu değildir." gibi konuşmalar yapmakla görevli sadece bizim sağlık bakanımız.
 

SaviorAngel™

Hectopat
Katılım
15 Temmuz 2017
Mesajlar
4.527
Makaleler
2
Çözümler
23
Arkadaşlar komplo teorilerini bıraksak mı artık; böyle bir şeyi saklamak kimin yararına?
Hükümetin yararına, ülkemizin aldığı önlemler üzülerek söylüyorum ki çok yetersiz, canımız sokaktan bulunmuş gibi davranılıyor :(
Umarım çok geç olmadan önlemleri almayı başarırız.
 
Yukarı