Escape from Tarkov 2. el alınırsa yasaklanılır mı?

lynaxakif

Centipat
Katılım
3 Temmuz 2019
Mesajlar
5
Arkadaşlar merhaba, İtem Satış sitesi üzerinden 2. el olarak Escape from Tarkov almayı düşünüyorum fakat oyunun yapımcıları bu konuda sert bir tavır sergiliyor gibi duruyor. Acaba bu konuda bilgisi olanlar yardım edebilir mi?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

YunuzOZ

Centipat
Katılım
10 Şubat 2020
Mesajlar
553
Çözümler
2
Hiç düşündünüz mü korsan oyunu ne diye hesap olarak alsın?
Arkadaşın 2.el hesap yazdığını görmedim, görünmüyorda zaten.
Bende öyle düşünmüştüm ama arkadaşın hangi platform yazmadığından acaba PC dışı olabilir kafasıyla yazdım.
Oyunu bilmiyorum belki sadece PC platformunda çalışıyordur.
 

salla155

Hectopat
Katılım
20 Aralık 2012
Mesajlar
3
2.El hesap alabilirsin fakat şuan battlestate games tarafından geçici bir süreliğine mail değişim işlemi kapalı.Hesabı satan kişinin mail adresini de sana devretmesi gerekiyor.Bunu dikkate alarak hesap almanı tavsiye ederim.Ben 2018 den beri oynayan birisi olarak oyunun en son sürümünü key olarak farklı bir internet sitesinden satın aldım.Herhangi bir problem yaşamadım.Eğer bütçeniz varsa Edge of Darkness sürümünü satın almanızı şiddetle tavsiye ederim.
 

Blacksidemre

Hectopat
Katılım
8 Eylül 2018
Mesajlar
4.088
Çözümler
17
Yer
Zavodila
EFT'nin yapımcılarının sert takındığı doğrudur. Aynı firmanın farklı oyunundan Cheat Engine ile hile yaptım diye 3 yıllık çarımı sınırsız banlamışlardı. Riske girmeye değmez.
 
KS
lynaxakif

lynaxakif

Centipat
Katılım
3 Temmuz 2019
Mesajlar
5
2.el hesap alabilirsin fakat şu an battlestate Games tarafından geçici bir süreliğine mail değişim işlemi kapalı. Hesabı satan kişinin mail adresini de sana devretmesi gerekiyor. Bunu dikkate alarak hesap almanı tavsiye ederim. Ben 2018'den beri oynayan birisi olarak oyunun en son sürümünü Key olarak farklı bir internet sitesinden satın aldım. Herhangi bir problem yaşamadım. Eğer bütçeniz varsa Edge of darkness sürümünü satın almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Hocam oyunun Türkiye özel fiyatlandırması olmadığı için standart Edition 400 TL civarına geliyor ve bu da bana bir Online bir FPS oyununa göre çok pahalı geldi. Bu yüzden 180 TL'ye hesap satın almayı düşünüyorum fakat farklı bir IP ve Mac adresinden giriş yapılınca ve bir de e-posta, kullanıcı adı değiştirildiğinde ban atılmasından korkuyorum.
 
Yukarı