Escape from Tarkov ateş edince masaüstüne atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

furkangumusoluk

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç haftadır oyunu oynadığımda çok sık olmasa da son zamanlarda daha da artan bir sorun olamaya başladı. Silahımla ateş ettiğimde oyunum donuyor daha sonra masaüstüne atıyor karşıma ise Unity 2018.4.28F1_1D97AD6A4ed1 şeklinde bir hata çıkıyor, bir gün sonra ise bu hata da çıkmayıp masaüstüne atıyor. Elimde bununla ilgili örnek bir video da var ama yükleyemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

IMG_20210224_234100.jpg

Windows’tan güç ayarlarını kontrol eder misin? Dengeli falan değil de en yüksek performansta olması gerek. Bir de sürücülerin güncel mi diye kontrol et lütfen.
Hocam en yüksek performansa aldım sürücüleri kontrol ettim güncel hepsi bir daha deneyeceğim.
Windows’tan güç ayarlarını kontrol eder misin? Dengeli falan değil de en yüksek performansta olması gerek. Bir de sürücülerin güncel mi diye kontrol et lütfen.
halen sorun aynı şekilde devam ediyor

Son düzenleme:
buraya baktın mı .

Herhangi bir OC işlemi yaptın mı peki? RAM frekansı artırma veya downclock dahil.
Herhangi bir OC işlemi yaptın mı peki? RAM frekansı artırma veya downclock dahil

Forumdaki herkes özellikle son sürüme güncelledikten sonra bu sorunu yaşamış. Ve yaşayanların çoğu ya OC yapmış ya RAM yükseltmiş ya da yeni bir GPU veya RAM aldıktan sonra bu sorunu yaşamış. BIOS üzerinden bir RAM frekans yükseltmesi yaptın mı mesela hiç?

Özellikle Interchange haritasında bu sorunu yaşamış herkes. İstersen Battle State Games ile iletişime geçip bir destek almayı dene.

buraya baktın mı .
evet baktım hocam sorun halen aynı
Herhangi bir OC işlemi yaptın mı peki? RAM frekansı artırma veya downclock dahil.
Herhangi bir OC işlemi yaptın mı peki? RAM frekansı artırma veya downclock dahil

Forumdaki herkes özellikle son sürüme güncelledikten sonra bu sorunu yaşamış. Ve yaşayanların çoğu ya OC yapmış ya RAM yükseltmiş ya da yeni bir GPU veya RAM aldıktan sonra bu sorunu yaşamış. BIOS üzerinden bir RAM frekans yükseltmesi yaptın mı mesela hiç?

Özellikle Interchange haritasında bu sorunu yaşamış herkes. İstersen Battle State Games ile iletişime geçip bir destek almayı dene.
Hayır hocam yapmadım Battle State Games'e bir rapor gönderdim bekliyorum şimdi

Yeni konular

Geri
Yukarı