Escape from tarkov için tavsiyeler

Calquter

Hectopat
Arkadaşlar bugün EFT aldım ve oyuna girdim. Biraz oynadım ve atmosferin içine kapıldım diyebilirim. Fakat şöyle bir sorum var. Bu oyunda yeni başlayan birisi olarak nerelerde nasıl oynamam veya nerelerde loot yapmam gerekiyor? Extraction pointleri oynayarak mı bulmalıyım veya sabit yerleri mi var gibi sorularım var. Bunlara ekleyeceğiniz şeyler varsa yeni başlayan birisi için yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Belirli loot bölgeleri var oyunda ancak her büyük yamada değiştiriyorlar bölgeleri. LAB haritasın da sağlam para ve silah kaldırırsın(AI kişiler sağlam teçhizat barındırıyor bu haritada) ayrıca kırmızı keycard varsa 1 raid de 5 milyon ruble kaldırırsın o derece ender eşyalar bulunduran odayı açıyor.

Yeni başladıysan ilk önce görevleri yap, çoğu kritik performansa sahip geliştirmeleri ve silahları satıcılardan alabiliyorsun(görevler sayesinde alıma açılıyor eşyalar), oyuna yatkınsan yani ortalama düzeyde para kaldırabiliyorsan 1 raidde, peacekeeper'a yatırım yap, dolar üzerinden sağlam eşyalar ve silahlar alıyorsun. Bu arada Jaeger görevler sonrası açılıyor ve iyi sniper silahları barındırıyor.

NOT : oyunda iyi olmadığın sürece direkt en iyi eşyaları kullanma - alma.

Peki son bir sorum var hocam. Bu extraction pointlerde bazısında yeşil bazısında kırmızı diğerleri gri oluyor ve bazılarının yanlarında soru işareti oluyor. Onlar ne acaba bi bilginiz var mı? ve istediğim zaman o noktalara gidip çıkabiliyor muyum?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı