ESET neden tavsiye edilmiyor?

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Merhabalar. Geçen bir konuda arkadaş ESET çöp tarzı bir şey söylemişti. Bayağı kişi doluştu ESET'e laf yok dedi falan. Merak ediyorum ESET'i seviyorsanız neden önermiyorsunuz?

Kaspersky kullanırken ESET'e göre daha iyi bir işlevi var ve açıkçası bana göre daha hoş. Aynı zamanda açıkçası eski bilgisayarımda ESET'in temizleyemediği virüsleri Kaspersky temizlemişti.

Merhabalar. Geçen bir konuda arkadaş ESET çöp tarzı bir şey söylemişti. Bayağı kişi doluştu ESET'e laf yok dedi falan. Merak ediyorum ESET'i seviyorsanız neden önermiyorsunuz?

ESET iyi bir koruma . Gayet seviyordum. Ama Kaspersky ücretsiz ve daha iyi bana göre.

ESET'in program türleri çok iyi koruma sağlıyor. Kendim senelerce kullandım. Ancak gerçek zamanlı koruma sağlayan ücretsiz çeşidi yok. Tam sürümü fazla pahalı. Forumda yasak olması bir tarafa, tam sürümün sahte lisans veya crack ile kullanımı uğraştırıcı. TNod denen meşhur lisans indirici artık çalışmıyor. O sebeple şu an pek mantıklı değil diye düşünüyorum.

Yıllardır en az 10 tane ücretsiz AV kullandım. İçlerinde açık ara en iyisi Kaspersky Security Cloud Free olanıydı. Diğerlerini unutturdu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı