ESET vs Kaspersky

Peki sistemimi çok zorlarmı kaspersky bugün ona göre geçeceğim fps düşüşü olmaz ise iyi olur sistemede. Virüslerden iyi kornuayım benim için yeter.

Tamamdır o zaman KasperSky"a geçiyorum.Herkese cevaplar için teşekkür ederim.
Gittigidiyordan 35₺ civarına Kaspersky Total Security satılıyor. Onlardan birini alabilirsiniz. Ben de geçen ay 1pc 1 yıl aldım ama 3 cihaz için 2 yıllık lisans gönderdiler.
Kendi sitesinden satın alacağım.
Kaspersky. Bunu alabilirsiniz: Gamer mode | Kaspersky
peki keyi aldıktan sonra mı indirebileceğim?
Kaspersky internet security deneme sürümnü başlattım bitince ise hemen 1 yıllık lisans satın alacağım yardımlarınız için teşekkürler konu çözüldü.
Az önce tarama yapayım dedim cpu 70 derecelere kadar çıktı sebebi nedir ?

Son düzenleme:
Az önce tarama yapayım dedim. CPU 70 derecelere kadar çıktı. Sebebi nedir?

Tarama yaparken CPU yüksek güçte kullanılabilir ve ısı bu yüzden artabilir. Her antivirüs yazılımı için normaldir bu. Boşta çok hafif olması lazım Kaspersky'nin.

Başlığa göre cevaplayacak olursam testlere göre Kaspersky genelde önde oluyor fakat memnuniyetiniz de önemli açıkçası. Orijinal para verip lisans alındı ise ESET de olabilir, Kaspersky de. Kaspersky indirmişsiniz, kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tarama yaparken CPU yüksek güçte kullanılabilir ve ısı bu yüzden artabilir. Her antivirüs yazılımı için normaldir bu. Boşta çok hafif olması lazım Kaspersky'nin.

Başlığa göre cevaplayacak olursam testlere göre Kaspersky genelde önde oluyor fakat memnuniyetiniz de önemli açıkçası. Orijinal para verip lisans alındı ise ESET de olabilir, Kaspersky de. Kaspersky indirmişsiniz, kullanmaya devam edebilirsiniz.
Kaspersky ı sildim çünkü çok ağırdı bende esetimin 20 günlük denemesi kaldı onu kullanacağım sonrasına karar vereceğim

Geri
Yukarı