Eşimle oynayabileceğim 2 kişilik oyun tavsiyesi

VP67

Hectopat
Herkese selam. Esnaflık yapıyorum ve yasaklardan dolayı dükkanım 17 gün kapalı. Sizlerden bu süre zarfında eşimle birlikte oynayabileceğim 2 kişilik oyun tavsiyesi istiyorum. İstediğim oyunlar macera veya bulmaca tarzı olursa daha iyi olur. İkimiz aynı takımda olup düşmanlarla savaşacağımız veya bulmacaları çözebileceğimiz oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dip not: İmzamdaki laptopumu TV'ye bağlayıp gamepad ile oynayacağız.

ASUS X550VC-XO007H
Intel Core i5-3230M @2.6GHz CPU | Nvidia Geforce GT-720M 2 GB GPU | 8 GB 1600 MHz RAM | 500 GB HDD | Windows 8.1 OS

Tam sizlik bir oyun var ıt takes two diye iki kişi ile oynanan bir macera ve bulmaca oyunudur.Fakat fiyat pahalı olabilir.(NOT:Tek bilgisayarda oynanılmayabilir.)

2 adet tam size göre oyun var (2 oyun da ekranı 2'ye bölerek aynı anda oynama imkanı sunuyor)

1-A Way Out hapishaneden kaçış oyunu gayet güzel bir oyundur.

2- It Takes Two 1 adet çiftimiz var erkek ve kadın olmak üzere ve birlikte bölümleri puzzle çözer gibi geçiyorlar tam size göre aslında.

ss_106cea596e17899b75cc76901d6f67afa11d6fd3.600x338.jpg

Oyunların oynanma mekaniği yukarıdaki gibidir ekran 2 ye bölünüyor

Herkese selam. Esnaflık yapıyorum ve yasaklardan dolayı dükkanım 17 gün kapalı. Sizlerden bu süre zarfında eşimle birlikte oynayabileceğim 2 kişilik oyun tavsiyesi istiyorum. İstediğim oyunlar macera veya bulmaca tarzı olursa daha iyi olur. İkimiz aynı takımda olup düşmanlarla savaşacağımız veya bulmacaları çözebileceğimiz oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dip not: İmzamdaki laptopumu TV'ye bağlayıp gamepad ile oynayacağız.
Ateş ve su.

Öncelikle eşiniz futbol oyunlarını seviyorsa orjinal fifa alıp oynayabilirsiniz . Overcooked var ortak bölünmüş ekran alabilirisiniz . It takes two da olabilir .

Abi we were here serisi var 3 boyutlu bulmaca tarzında. Ben arkadaşımla oynarken gülmekten karnımız ağrıdı hem de çok zevkli bir oyun tavsiye ederim 👍. Hayırlı ramazanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı