Eski admin Discord sunucusuna zarar verebilir mi?

Botları engellemesem bir şey yapabilir mi sunucudan sağ tık engelle dedim şu an arkadaş da değiliz ve onun Backup'unu sildirdim. Ayrıca adam diyor ki Discord veri talep etmeyle rollerini, kanallarını hatta üyelerini bile taşıyabilirim başka sunucuya. Çok tedirgin oldum. Yani şu an botlarda gerçek botlar kodlarıyla oynayabilir mi? Sunucuda bile değilken panellerine giremez sanırım. Ama bu adam bir oyunda mod falan yapıyordu yani az çok kodlama biliyor gibi. Ondan korkuyorum biraz.
Kardeşim dyno botu at kurtulursun

Diğer botların yönetim panellerine bakın botu kontrol edebilen roller gözükür. O rollerden sadece kendinizde olan bir rolü seçin eğer rolü veya botu kaldırmadan önce botu ekleme linkini isteyin botların öyle kodları olur ardından botu sunucudan atıp geri ekleyin bu da bir çözüm.

Diğer botların yönetim panellerine bakın botu kontrol edebilen roller gözükür. O rollerden sadece kendinizde olan bir rolü seçin eğer rolü veya botu kaldırmadan önce botu ekleme linkini isteyin botların öyle kodları olur ardından botu sunucudan atıp geri ekleyin bu da bir çözüm.

Fotoğraf ile anlatır mısın?

Doğrulanmış botlardan bir şey olacağını sanmıyorum ama eklediği tüm botları atarsanız bir sorun olmaz. Sunucu ID adresi ile patlatılabilseydi herkesinki patlardı. Güzel sallamış.

Discord sunucumda birini admin yapmıştım. O da sunucudaki kanallarda bana yardım edip bazı botları ekleyip panellerden ayarlamıştı. Sanırım xenon botla Backup almış. Sunucunu patlatabilirim diye tehdit ediyor. Backup'u sildirdim ama veri talep etmeyle hala alabilirim 1 haftada sunucunu diyor. Sunucu ID'si ile sunucuda istediğimi yaparım vs. diyor. Olma şansı var mı? Xenon botunu attım ama hala iyi hissetmiyorum. Ne yapabilirim? Yaptığı yasal bir suç mu?

Botlar komutlar ile çalışır, ne yazarsa yazsın sunucuda değilse botu çalıştıramaz, ama o botu bulup ve engellemek en iyi şeydir, çünkü VPN ile ve başka hesap ile girip sunucuyu patlatabilir kendi botu ise bunu yapabilir, değil ise bir şey yapmana gerek yok. MC-at botunu ekle o engeller :) sevgiler: Pikachu arda.
Bir botun fake ya da gerçek olduğunu nasıl anlarım?

Sitesinden ekleme yerine gir tekrar eklemeye çalış aynı adda bot gelirse diğerini at.
Bir de sorun çözüldü olarak işaretlersen konuyu güzel olur ve o iki mesajımı konu açıldıktan 13 dakika sonra atmıştım ama pazar akşam 8 de gelmiş.

Son düzenleme:
Bak kanka benim kendi sunucumda sadece bana özel olan bir rol var sunucu sahibi diye MEE6 da Premium istiyor ama botu kontrol edebilecek roller diyor burada eğer senin rolün dışında bir rol varsa kaldır.

Dosya Ekleri

• 1642943345604.png
    1642943345604.png
    293,2 KB · Görüntüleme: 27
  • 1642943470287.png
    1642943470287.png
    134,6 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı