Eski akıllı telefon anılarınız

alfm34

Hectopat
Yer
Memleket
Daha fazla  
Selamlar, hiç eski akıllı telefonunuzu özlediğiniz oldu mu? Açıkçası ben özledim, eskiler daha güzeldi sanki; S3 Mini'ler, Note 2'ler, iPhone 4'ler, LG'ler... Bugünkü akıllı telefonlarda genelde cesaretin olmadığını eski tasarımları yeniymiş gibi çıkardıklarını görebiliriz. Peki eski sahip olduğunuz akıllı telefonlar ile hiç ilginç veya güzel anılarınız oldu mu? O zamana göre size güzel gelen, bu telefon efsaneydi diyebileceğiniz akıllı telefonlar oldu mu? Peki oynadığınız eski mobil oyunlar? Düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 3GS'de Castle Clash diye bir oyun oynardım. Bir oyun modu vardı her zaman girişte atardı ama ödülü de verirdi buga girdiği için 1-2 yıl full öyle kastım çarı.

Selamlar, hiç eski akıllı telefonunuzu özlediğiniz oldu mu? Açıkçası ben özledim, eskiler daha güzeldi sanki; S3 Mini'ler, Note 2'ler, iPhone 4'ler, LG'ler... Bugünkü akıllı telefonlarda genelde cesaretin olmadığını eski tasarımları yeniymiş gibi çıkardıklarını görebiliriz. Peki eski sahip olduğunuz akıllı telefonlar ile hiç ilginç veya güzel anılarınız oldu mu? O zamana göre size güzel gelen, bu telefon efsaneydi diyebileceğiniz akıllı telefonlar oldu mu? Peki oynadığınız eski mobil oyunlar? Düşüncelerinizi bekliyorum.

Samsung duos diye bir telefon vardı babamda şu telefon:

Dosya Ekleri

• dghfn.jpg
    dghfn.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 56
İlk akıllı telefonum Samsung trend Lite ben bu kadar sıkıntılı telefon görmedim sürekli donuyordu batarya çıkarıp takıyorum 15 dk düzeliyor yine aynı 5 yıl kullandım gına geldi iPhone 6S aldım o telefonuda 15 katlı binadan aşağı attım sadece ekran kırılmış batarya falan sağda solda birleştirdim çalıştı yani dışı sağlam içi ne denir bilinmez :D.

Akıllı sayılır mı bilmem ama almak için bir hafta gece gündüz bahçe işinde çalıştığım 5800'ım aklıma geliyor. Sıfır olarak 550 liraya almıştım sanırım. Çok güzel telefondu. Çalışmasa da hala vitrinin bir köşesinde saklarım.

Toplu taşımada giderken kulaklığım takılı ve daha 1-2 saat önce aldığım S3 mini telefonumun zil sesini değiştirmek istemiştim farklı sesleri denerken insanların bana baktığını fark ettim ve neden baktıklarını anlamayıp devam etmiştim😂

Aynısını ben de yaşadım.
Ne akıllısı be hocam. Biz daha oralara gelemedik :). Benim eski takozun şarjı azaldığında bataryayı çıkarıp pantolona sürterdim. Bir diş olan şarj 4 diş olurdu. Üstüne teknoloji tanımam :D.

Statik elektrik herhalde hocam. 😀

Ben Samsung S4'ümü rootlamıştım, üstüne bir de Custom room atayım demiştim ama yanlış attığım için cihaz IMEI'si gitmişti , telefon kendi kendini sıfırlıyor diye uydurup garantiye vermiştim anakartı değişip vermişlerdi şanslı olduğum zamanlardı ondna beri hiçbir işim rast gitmedi zaten.

Toplu taşımada giderken kulaklığım takılı ve daha 1-2 saat önce aldığım S3 mini telefonumun zil sesini değiştirmek istemiştim farklı sesleri denerken insanların bana baktığını fark ettim ve neden baktıklarını anlamayıp devam etmiştim😂
Nefret ediyorum ya şu zil seslerini kulaklığı taksan bile telefonun hoparlöründen veriyor yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı