Eski AKP Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bu ülkenin sonu seçimde kim kazanirsa kazansin felaket gibi gozukuyor. Allahim bir çıkış yolu göster bize inşAllah...

Bu ülkenin sonu seçimde kim kazanirsa kazansin felaket gibi gozukuyor. Allah'im bir çıkış yolu göster bize inşallah...

Çok yanlış düşünüyorsun. Kim kazanırsa kazansın değil AKP kazanırsa felaket olur. Bu saçma algıyı terk edin. Hükümetin trolleri bu saçma algılarla sizi karamsarlığa itiyorlar. Bu oyuna gelmeyin.

Çok yanlış düşünüyorsun. Kim kazanırsa kazansın değil AKP kazanırsa felaket olur. Bu saçma algıyı terk edin. Hükümetin trolleri bu saçma algılarla sizi karamsarlığa itiyorlar. Bu oyuna gelmeyin.
Iktidar da muhalefet de ise yaramaz. Ikisininde çok yanlış fikirleri, eylemleri var. Iktidar gelirse zaten durum belli ama muhalefet gelince her şey mucizevi bir şekilde düzelmeyecek. Aksine ondada durum kötüleşecek. Siz oyuna gelmeyin.

Iktidar da muhalefet de ise yaramaz. İkisinin de çok yanlış fikirleri, eylemleri var. Iktidar gelirse zaten durum belli ama muhalefet gelince her şey mucizevi bir şekilde düzelmeyecek. Aksine onda da durum kötüleşecek. Siz oyuna gelmeyin.

Muhalefet geldiğinde her şey harika olacak diyen yok ama ülkeye huzur, adalet ve hukuk gelecek. Maden ocakları ve evlerde denetimler olacak. Deprem veya maden kazası olabilir. Önemli olan denetleyip önlem almak. Şu anki bu hükümet hep kader deyip geçiştirdi. Hala en son olaya Cumhurbaşkanı kader diyebiliyor. Ben ülkemi seviyorum ve ülkemin menfaati için oyumu muhalefete vereceğim. Ülkeni biraz düşünüyorsan bu kafayı terk edip oyunu muhalefete verirsin. Bu seçim ülke için kader seçimi.

Muhalefet geldiğinde her şey harika olacak diyen yok ama ülkeye huzur, adalet ve hukuk gelecek. Maden ocakları ve evlerde denetimler olacak. Deprem veya maden kazası olabilir. Önemli olan denetleyip önlem almak. Şu anki bu hükümet hep kader deyip geçiştirdi. Hala en son olaya Cumhurbaşkanı kader diyebiliyor. Ben ülkemi seviyorum ve ülkemin menfaati için oyumu muhalefete vereceğim. Ülkeni biraz düşünüyorsan bu kafayı terk edip oyunu muhalefete verirsin. Bu seçim ülke için kader seçimi.
Düşüncenize saygı duyuyorum.. Ancak iki türlüde bir Azerbaycan vatandaşı olarak oy hakkım yok. 13 yıldır Türkiyedeyiz 5 yıldır vatandaşlık almaya calışıyoruz.

Oy hakkım olsaydı bile ben iktidara oy vereceğimi iddia etmedim. Olsaydi bile kimseye vermek istemezdim.

Böyle olaylarda gerçekten siyaset yapılacak ise ben bağışlarımın akp seçmenlerine ve akp taraftarlarına verilmesi taraftarı değilim. Madem çok seviyorsunuz ayrımcılığı, her kesim örgütlensin ellerimize silahları alıp iç savaş yaşayalım. Sizin kader planınız bu değil mi zaten!

İBB her anlamıyla deprem bölgelerine katkısı dokundu. Gerek itfaiyesi olsun gerek yardım tırları olsun gerek internet ve şarj istasyonları olsun gerekse fırınıyla olsun (daha sayamayacağım onlarca hizmeti oldu). "Kendi memleketinize gidin" demek kesinlikle saçma.
Evet şahsen Hatay'a gelebilen ilk yardımı da onlar gönderdiler.

Geri
Yukarı