Eski ama grafikleri güzel oyunlar

GTA IV fizik manasında güzel.

SM-A500F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
GTA IV sistemi çok zorluyor. İşlemciyi 2.0 dan 2.4 e yükselttim ram mhz değeride işlemciyle oratılı olarak arttı ekran kartına overclock yaptım. Fakat 23 fps in üzerine çıkamıyorum oyunda. İşlemci çok yetersiz kalıyor. Grafiklerle ne kadar oynasamda fps de değişme olmuyor.

GTA IV sistemi çok zorluyor. İşlemciyi 2.0 dan 2.4 e yükselttim ram mhz değeride işlemciyle oratılı olarak arttı ekran kartına overclock yaptım. Fakat 23 fps in üzerine çıkamıyorum oyunda. İşlemci çok yetersiz kalıyor. Grafiklerle ne kadar oynasamda fps de değişme olmuyor.
O oyunun optimizasyon sorunları var. Eğer GTA V gibi optimize olsaydı tadından yenmezdi.

SM-A500F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Flashback / Ultima online / Furry of the furries / Prince of persia 2 : Shadow and the flame (1993) / Another World / Prehistoric 2 / Lamborghini Diablo ve Simon the sorcerer.
Yukarıda saydığım oyunları, sorunsuz bir şekilde oynayabilirsin, her biri alanında güzel oyunlardı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı