Çözüldü Eski AMD sürücülerini silme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arda9843

Hectopat
Makaleler
4
Sürücüyü güncellemeden önce diskte 162 GB boş alan vardı güncelleyince 156 GB kaldı. Başka hiçbir şey indirmedim ve sistem geri yükleme kapalı. AMD'nin eski 20.11.2 sürücülerini nasıl silebilirim? Sanırım AMD otomatik olarak silmiyor.

Çözüm
Önce AMD sitesi üzerinden son sürücüyü indirin. Sonra DDU üzerinden eski sürücüleri silin. Windows otomatik güncelleme yapmaması için internet bağlantınızı kesip indirdiğiniz dosyayı kurun. Ben böyle yaptığımda diskte 15GB yer açıldı.
Önce AMD sitesi üzerinden son sürücüyü indirin. Sonra DDU üzerinden eski sürücüleri silin. Windows otomatik güncelleme yapmaması için internet bağlantınızı kesip indirdiğiniz dosyayı kurun. Ben böyle yaptığımda diskte 15GB yer açıldı.

Çözüm
Ddu ile güvenli şekilde silebilirsin tüm sürücüleri sonra yeniden kurarsın ,sadece 20.11.2 kurulur.

DDU ile silebilirsin.

Dediğinizi yaptım sorun çözüldü. Moderatör konuyu kapayabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı