Eski Bakugan oyuncakları nerede bulunur?

ErenMT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar eski Bakugan oyuncakları hala satılıyor mu? Satılıyorsa nerede satılıyor? Her yere baktım fakat hiçbir yerde bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google'a Bakugan topları yazınca çıkıyor. Örnek:

Neden ki? Pahalı diye mi?

Hocam küçükken bende bu vardı :D

1623771112764.png

Hiç de pahalıya almadım. Monsuno oyuncakları gibi bir sürü şey vardı bende hepsi kayboldu :( 4-5 tane Bakugan topum rahat vardı. Bu oyuncağın altı mıknatıslıydı galiba bir yere atınca açılıyordu çok havalı bir şekilde.

Unut gitsin. Hepsi aptal fiyatlara satılıyor geçen gördüm adam 3 tanesine 200 Lira demiş.
Şuna bak zamanında bir kaç liraya aldığım plastik parçasına 80TL demişler.
Hocam küçükken bende bu vardı :D

Eki Görüntüle 1069275

Hiç de pahalıya almadım. Monsuno oyuncakları gibi bir sürü şey vardı bende hepsi kayboldu :( 4-5 tane Bakugan topum rahat vardı. Bu oyuncağın altı mıknatıslıydı galiba bir yere atınca açılıyordu çok havalı bir şekilde.
Bende de vardı çok severdim. Bakkaldan ya da milyoncudan max 3 Liraya almışımdır.

Unut gitsin. Hepsi aptal fiyatlara satılıyor geçen gördüm adam 3 tanesine 200 Lira demiş.
Şuna bak zamanında birkaç liraya aldığım plastik parçasına 80TL demişler.

Bende de vardı çok severdim. Bakkaldan ya da milyoncudan Max 3 Liraya almışımdır.

Küçükken çizgi filmlerdeki figürlerin oyuncaklarına bayılıyordum :D Beyblade bile vardı bende :D

Yeni konular

Geri
Yukarı