Eski bilgisayar nereye satılabilir?

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar. Benim baya eski bir bilgisayarım var. Özellikleri:
* AMD Athlon 2.8 GHz
* 4GB DDR3 1333 MHz RAM
* AMD Radeon HD 4650
* Samsung 7200 RPM 320 GB hard disk
* Foxconn A6GMV Anakart
Sizce kaç para eder arkadaşlar ve nereye satabilirim?

İnternet kafelere sorabilirsin ama alacaklarını sanmıyorum.
Letgo - Sahibinden gibi uygulamalarda bütün olarak veya parça parça satabilirsin.
500TL eder en fazla.

Arkadaş gene insaflı davranmış ama bence o bilgisayar en fazla 400-450 falan eder.
O kadar da etmez işlemci sanırım büyük ihtimal Athlon ii x2 240 eğer öyle ise en fazla 30 lira eder 4 gb ddr3 ram eğer sağlam ve Kingston ise 100 lira eder anakartta yuvarlak 50 lira eder aynı şekil ekran kartı da en fazla 100 lira eder 320 gb harddisk eğer sıkıntısı yok sağlam ise oda en fazla 70, 80 lira eder kasanı bilmediğim için bir şey diyemem toplam 350, 360 arası

Teknolojiden bir haber birinin alması gerekir o ürünleri işin çok zor.
Tek tek satayım dersen tek RAM iyi para eder. Xeon işlemci aldığına millet deli gibi DDR3 RAM piyasası 100 TL civarında. 320 GB HDD ölüdür zaten 120 GB SSD 100 TL gibi fiyatlara düştü onun ederi 30-40 TL flandır. Ekran kartınıda lol ve Knight online gibi şeyler oynayanlar alabilir 80-100TL gibi fiyatlara. Anakart ve işlemci satılacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı