Satılık Eski bilgisayar parçaları ( PSU, anakart, DVD-ROM , HDD )

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler eski bilgisayarımdan kalan parçaları ihtiyacım olmadığı için satıyorum. Resimlerini Whatsapp Üzerinden atabilirim. İstediğiniz parçada GET ile ilan açabilirim. Yalnız kargo parası alıcıya, GET farkı benden olacaktır.
1-Anakart; Asus P5QPL-AM (Arızalı)
Beyler tek sıkıntısı USB girişi çalışmıyor. internetten alacağınız 15-20 TL'lik USB ile kullanabilirsiniz. Fiyatı 40 TL düşündüm. Pazarlık olabilir.

2-PSU; Everest ATX-300
Şimdi diyeceksiniz ki ''Everest bomba kimse almaz'' diyeceksiniz. Az çok öyle diyen olsa da şuana dek hiçbir sıkıntısı yoktur. Azıcık ses sorunu vardır o da eski olduğu için. Eski sisteminde kullanmak isteyenler için idealdir. Fiyatını GET ile 17 TL düşündüm.
Everest ATX-300 marka PSU Fiyat SON - Güç Kaynağı ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 450579754
3-Super WriterMaster SH-S202 DVD-ROM
Kullanmak isteyenler için ideal fiyat. Fazla söze gerek yok.
Super WriteMaster SH-S202 DVD-ROM satılık son fiyat - DVD Sürücü / Yazıcı ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Donanımları sahibinden.com'da - 450584662
4-250 GB HDD (Arızalı)
Evet beyler son parça HDD. Arızası küçük bir kısımında Bad Sector vardır. Film depolamak için ideal bir parçadır. GET ile 15 TL açabilirim.
İletişim numaram: 545 821 7284
Not: Saat 1.30 ile 5.30 arası aramayın, okulda olacağım o yüzden o saatler arası mesaj atın.

Parçalar hala satıştadır.

Bileşenlerin yarısı arızalı. Çöpe gideceğine gider ayak ne kurtarırsam mantığı ile açılmış konu. İnsanların ihtiyaçlarını karşılamadıktan sonra satmanın pek de bir mantığı yok gibi.

Bileşenlerin yarısı arızalı. Çöpe gideceğine gider ayak ne kurtarırsam mantığı ile açılmış konu. İnsanların ihtiyaçlarını karşılamadıktan sonra satmanın pek de bir mantığı yok gibi.
Şuanlık bilgisayarında bazı sıkıntıları olup da o anlık parça için fazla parası olmayanlara belki işe yarar diye düşündüm. Zaten parça belli, fiyat belli 15-20 TL parçalar. Ayrıca biraz para ihtiyacım var yeni ekran kartı düşünüyorum.

Geri
Yukarı