Eski bilgisayara geliştirme yapmalı mıyım?

mierru

Zeptopat
Daha fazla  
Selam herkese. Ufak bir sorum olacaktı elimde DDR3 4 GB RAM'li bir laptopum var buna ek olarak 4 GB DDR3 RAM ve CD yerine 128 GB SSD takmalı mıyım? Aktif olarak kullanacağım bu laptopu. Sizce bu yatırım gereksiz mi yoksa yapılmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD kesin tak ve 3d nand olan modellerden al, fiyatları biraz fazla olabilir ama fazla fazla değiyor, ram işindede dual kit takardım ben olsam farklı ramler özellikle laptoplarda sıkıntı yaratabiliyor.

Selam herkese. Ufak bir sorum olacaktı elimde DDR3 4 GB RAM'li bir laptopum var buna ek olarak 4 GB DDR3 RAM ve CD yerine 128 GB SSD takmalı mıyım? Aktif olarak kullanacağım bu laptopu. Sizce bu yatırım gereksiz mi yoksa yapılmalı mı?

Bende de 4 GB RAM'li laptop var RAM olayına hiç bulaşmadım ama SSD iş görür RAM'de size kalmış.

Bende de eski bir laptop var (Aspire E1-572g). 250 GB SSD alıp Windows 10'u ona kurdum. 15 saniyede açılıp Chrome'a giriş yapabiliyorum. SSD çok fark ettiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı