Eski Bilgisayarım Nerede Satılabilir?

Necati3518

Decapat
Daha fazla  
Eski bir bilgisayarım var ve ben artık ondan kurtulmak istiyorum. Nerede ve en fazla ne kadara satılabilir?

Donanım Özellikleri:
Anakart: Pegatron IMP41-D3
Işlemci: intel pentium E6660 3.6ghz
Ekran Kartı: ATI Radeon 4500 series
Ram: Elixir 2gb 1066mhz
Güç Kaynağı:Casper 250w
HDD: Samsung HD322HJ 320gb/7200rpm/16M

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şehrinizde bulunan herhangi bir ikinci el satıcısına gidebilirsiniz. Eğer kendiniz satmazsanız en fazla verecekleri fiyat 150-200 lira olur onu da belirteyim. Çünkü o tarz kişiler ölücü oluyor genelde.

Eski bir bilgisayarım var ve ben artık ondan kurtulmak istiyorum. Nerede ve en fazla ne kadara satılabilir?

Donanım Özellikleri:

Letgo üzerinden satabilirsiniz.

Letgo üzerinden satmanızı tavsiye ederim. CS oynayacak küçük yaşlı çocuklar tercih edebilir. Bilgisayarcılar parça olarak nitelendirdikleri için fazla fiyat vermeyeceklerdir.

Donanım Özellikleri:
Bu arada işlemcin 3.06 GHz

Letgo üzerinden satmanızı tavsiye ederim. CS oynayacak küçük yaşlı çocuklar tercih edebilir. Bilgisayarcılar parça olarak nitelendirdikleri için fazla fiyat vermeyeceklerdir.
Fakat monitörümde ufam bir sorun var. Ekranın üzerinde kalıcı siyah bir şeyler var sorun olurmu sattığım zaman
Bu arada işlemcin 3.06 GHz
Pardon. Yanlış yazmışım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı