Eski bilgisayarıma ait bir kaç bileşeni nasıl değerlendirmeliyim?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar. Markasını ve modelini bilmediğim anakart ve Dual Core E5300 işlemcim var, bunun yanında bir de 350W psum var. İşlemci stok fanıyla birlikte. Bunları nasıl değerlendirmeliyim? Satmam mümkün müdür? Tahmini ne kadara satabilirim?
Anakart:
nPWpkN.jpg

Eğer o kadar verirlerse namıdeğer 9500GT'mi de koyarım. Tahmini toplam ne olur?
Eğer satabilirsem giriş seviyesi bir ekran kartı alacağım. Aslında 9500GT'mi nasıl satacağım bilmiyorum.
*Ciddi anlamda giderse ağlarım.

Anakartın modeli PCI portunun yanında uç kısmında küçük beyaz bir kağıtta yazıyor. Hatta DG41XX serisi olduğu belli.

Kesinlikle öyle. 6 yıldan beri beni defalarca üzmesine rağmen hala şaşırıyorum bir kart nasıl bu kadar güçlü olabilir diye.
Bkz: Nvidia GeForce 9500GT Battlefield 4 Test 1360x768 | Technopat Sosyal

Ancak karar verdim, kesinlikle ekran kartımı satmayacağım. Diğer bileşenleri satarım, ne gelirse o.
Bence de satma ya. Çocuklarına torunlarına verirsin. :) Bakınca senle ne oyunlar oynamıştık dersin. Ben olsam satmazdım. Bende de 9500 GT vardı ZOTAC ben sattım ama acımadan. GTA IV'da kasıyordu da. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı