Eski BIOS için Rufus ayarları nasıl olmalı?

Öncelikle selamlar. Ben Windows 8 bilgisayarımı Windows 10'a yükseltmeye karar verdim fakat takıldığım yer BIOS türü eski. Rufus programında nasıl ayarlamam gerekir?

Eki Görüntüle 1018735
MBR formatta yazdırmanız lazım. Legacy BIOS / MBR format olarak geçiyordu sanırsam.

MBR formatta yazdırmanız lazım. Legacy BIOS / MBR format olarak geçiyordu sanırsam.
Böylemi olacak Gelişmiş sürücü özellikerini gizleye birşey tik atacakmıyım

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    19,1 KB · Görüntüleme: 38
F10 tuşu ya da F2 tuşu ile BIOS'a girebilirsiniz. BIOS'da boot önceliğini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Sonra ayarları kaydedip çıkın. Direk sizi kurulum ekranına atacaktır. Sırası ile kurulum adımlarına devam ettikten sonra yeniden başlatacak. Kurulum tamamlandıktan sonra USB'yi çıkarın, yoksa sürekli olarak USB'den başlatacaktır sistemi.

F10 tuşu ya da F2 tuşu ile BIOS'a girebilirsiniz. BIOS'da boot önceliğini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Sonra ayarları kaydedip çıkın. Direk sizi kurulum ekranına atacaktır. Sırası ile kurulum adımlarına devam ettikten sonra yeniden başlatacak. Kurulum tamamlandıktan sonra USB'yi çıkarın, yoksa sürekli olarak USB'den başlatacaktır sistemi.
Tamamdır çok teşekkür ediyorum bios dada fotoğraf atarım takıldıgım yer olursa şuan rufusa yazdıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı