Eski e-posta hesabını geri alma

HyperVAC

Hectopat
Daha fazla  
Benim 2009 yılında açılmış bir Twitter hesabım var ve bunu geri almak için başvuru yaptığım zaman e-postamı onaylamam gerektiğini söylediler. Fakat ben e-posta hesabının şifresini unuttum ve sadece mail kısmını hatırlıyorum. Kayıtlı olan telefonun hattı zaten kapandı o yüzden hiçbir türlü geri alamadım. Yapabileceğim başka bir şey var mı?

Benim 2009 yılında açılmış bir Twitter hesabım var ve bunu geri almak için başvuru yaptığım zaman e-postamı onaylamam gerektiğini söylediler. Fakat ben e-posta hesabının şifresini unuttum ve sadece mail kısmını hatırlıyorum. Kayıtlı olan telefonun hattı zaten kapandı o yüzden hiçbir türlü geri alamadım. Yapabileceğim başka bir şey var mı?
Yapacağınız ilk şey o e-mail'i geri almak birkaç yöntem var. Gizli soru ve cevap gibi. Eğer onları hatırlarsanız veya e-mail atıp kimliğinizle beraber gönderirseniz bir çözüm sunacaklardır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı