Eski Facebook hesabıma farklı bir konumdan girdiğim için bloke oldu

catfood

Hectopat
Yer
Coruscant, Empire
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Webmaster, Modder - Cyberpunk 2077 & Titanfall 2 & Battlefront 2
Selamlar, 2011 civarında açtığım eski Facebook hesabımı geçen yıl kurtarmıştım. Arada girip eski şeylere bakıyordum. Bugün girmeye çalıştığımda ise farklı bir konumdan girdiğini görüyoruz (üniversite için Balıkesir'deyim, bilgisayarımı da yanımda getirmiştim, normalde Kocaeli'nde yaşıyorum ve oradayken giriyordum) sen olduğunu doğrula falan dedi, e-posta attı vesaire ve her şeyi geçtim fakat en son aşamada yine de yeni doğrulama istedi ve bunda da tek seçenek sunuyor: Arkadaşlardan yardım istemek. Listemden rastgele 4 kişiyi seçiyor ve bu kişilere kişisel olarak ulaşıp onlara yolladığımız kodları size söylemelerini isteyin falan diyor fakat bu kişilerin hiçbiriyle iletişimim yok. Zaten 2 tanesi ilkokuldan arkadaşım yani en az 10 yıl var arada. Arkadaş doğrulaması dışında farklı bir seçenek falanda sunmuyor. Yapabileceğim bir şey var mı? Hesabın e-postası, şifre vesaire her şeye sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir hesaptan durumu anlatan mesaj at.
Hala Facebook kullanan var mı ki?

Karşı tarafın mesaj butonu aktif olmayadabilir.
Kesinlikle katılıyorum :D Gerçi kullanan vardır belki de ama "hala sosyal medya kullanan kaldı mı ki" diye de sorulabilir :D

Birkaç gün bekleyin hocam kendisi otomatik açılıyor o bloke kısmını kendisi geçiyor 3-5 gün bekleyin hesabınız normal bir şekilde açılır bende de birkaç kere olmuştu kendisi açılmıştı.

Şahsen ben kullanmıyorum ama işte içindeki şeyler anı niteliğinde diye arada bakmayı seviyordum. O hesaptaki kimseyle iletişimim yok malesef ama bekleyeceğim kendiliğinden sürecin ilerleme ihtimaline karşı.

Yeni konular

Geri
Yukarı