Eski God of War oyunları PC'de nasıl oynanır?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, GoW (2018)'den önceki oyunları nasıl bilgisayarda oynayabilirim? Daha önce biraz PSP'de oynamıştım bir tanesini ve hoşuma gitmişti, şu an Xbox kolum var ve hepsini oynamak istiyorum (sırasını bilmiyorum, bu konu hakkında da bilgilendirirseniz sevinirim) Yardımcı olabilir misiniz?

GoW 1, GoW 2(Bu ikisi için direkt Origins Collection oynayabilirsiniz.) ve GoW 3 oynayabilirsiniz ana hikaye için. Ayrıca oynayacaksanız GoW Ascension'a bakmanızı kesinlikle öneririm. PS2 oyunları için PCSX2, PS3 oyunları için RPCS3 emülatörü kullanabilirsiniz.

GoW 1, GoW 2(Bu ikisi için direkt Origins Collection oynayabilirsiniz.) ve GoW 3 oynayabilirsiniz ana hikaye için. Ayrıca oynayacaksanız GoW Ascension'a bakmanızı kesinlikle öneririm. PS2 oyunları için PCSX2, PS3 oyunları için RPCS3 emülatörü kullanabilirsiniz.
Hocam GoW 1 ve GoW 2 için Origins Collection oynayabilirsiniz demişsiniz ama Origins Collection ne oluyor tam olarak? İlk defa duydum. Oyunu indirirken normal değil de Origins Collection ibaresi bulunan oyunları mı indireceğim? Normaliyle arasındaki fark nedir?

GoW Ascension'u da ilk defa duydum, seri hakkında pek bilgim yok. Ben Ghost of Olympus'a falan bakmıştım sadece biraz. Rica etsem tüm oyunların oynama sırasını atabilir misiniz? Sanırım çıkış tarihleriyle kronolojik hikaye arasında bazı terslikler var.

RPCS3 Gibi emulatörler var. Remastered Collection'ı var ordan başlayabilirsiniz. Kratosun originini görmek istiyorsan Ghost of Olympus oyunları da var.
Hocam Kratos'un origini ne oluyor?
Eğer elinde bir CD hali varsa işin bir nebzede olsa kolay, yapman gereken emülatör indirip kurman. Ancak dijital olarak oynamak istersen internet sürümünü indirip ardından emütalör yardımıyla oynayabilirsin.
Teşekkür ederim, dijital oynayacağım.

@methz hocam Origins Collection ghost of sparta ve chain of olmypus oyunlarının PS3 için yenilenmiş halinin bir paketi PSP versiyonu günümüz için bence kötü kalıyor, PS2 oyunları hala oynanabilir fakat.

Hocam GoW 1 ve GoW 2 için Origins Collection oynayabilirsiniz demişsiniz ama Origins Collection ne oluyor tam olarak? İlk defa duydum. Oyunu indirirken normal değil de Origins Collection ibaresi bulunan oyunları mı indireceğim? Normaliyle arasındaki fark nedir?

GoW Ascension'u da ilk defa duydum, seri hakkında pek bilgim yok. Ben Ghost of Olympus'a falan bakmıştım sadece biraz. Rica etsem tüm oyunların oynama sırasını atabilir misiniz? Sanırım çıkış tarihleriyle kronolojik hikaye arasında bazı terslikler var.

Hocam Kratos'un origini ne oluyor?

Teşekkür ederim, dijital oynayacağım.
Origini çocukluğunu anlatan, 1. oyundan daha öncesini anlatan bir seri.

Origini çocukluğunu anlatan, 1. oyundan daha öncesini anlatan bir seri.
Yani Ghost of Sparta ve Chain of Olympus hikaye olarak daha mı önce? Oynanış olarak hikaye sırasıyla mı yoksa çıkış sırasıyla mı oynamamı önerirsiniz hocam? Çoğu kişi çıkış tarihine göre diyor gibi geldi bana.

Yani ghost of sparta ve chain of olympus hikaye olarak daha mı önce? Oynanış olarak hikaye sırasıyla mı yoksa çıkış sırasıyla mı oynamamı önerirsiniz hocam? Çoğu kişi çıkış tarihine göre diyor gibi geldi bana.

Hocam illaki sırayla göreceğim diyorsanız kronolojik olarak oynayabilirsiniz ama öyle yapmamalısınız bence bu şekilde oynayın.
GoW 1, 2, 3, ascension, ghost of sparta, chain of olmypus sonrasında bir şekilde iskandinav mitolojisinde geçen GoW'u oynayabilirsen oyna.

Hocam illaki sırayla göreceğim diyorsanız kronolojik olarak oynayabilirsiniz ama öyle yapmamalısınız bence bu şekilde oynayın.
GoW 1, 2, 3, ascension, ghost of sparta, chain of olmypus sonrasında bir şekilde iskandinav mitolojisinde geçen GoW'u oynayabilirsen oyna.
Tamamdır hocam. Dediğiniz sırayla oynayacağım ama sadece merak ettim, neden çıkış sırasına göre oynamayı öneriyorlar?

GoW 4'ü PC'ye ciktiginda oynayacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı