Eski God of War oyunlarının oynanabileceği konsol önerisi

Merhaba, bilgisayar parçalarımı yenilemeyi düşünüyordum. Yeniledikten sonra çok oynamak istediğim God of War serisi için bir el konsolu satın almak istiyorum.
Bana bütün eski God of War oyunlarını oynayabileceğim bir el konsolu önerebilir misiniz?

Tüm seriyi PS3 üzerinden oynayabilirsiniz.
Kronolojik sıralaması;
  • God of War: Ascension.
  • God of War: Chains of olympus.
  • God of War.
  • God of War: Ghost of sparta.
  • God of War 2
  • God of War 3

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz fiyatı tuzluymuş.

Rps3 adlı emulator sayesinde PS3 oyunlarını bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rps3 adlı emulator sayesinde PS3 oyunlarını bilgisayar üzerinden oynayabiliyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam videodaki arkadaşın 2060 ile 30FPS oynaması normal mi? Benim sistemim bunun 10yıl gerisinde sayılır.

Merhaba, bilgisayar parçalarımı yenilemeyi düşünüyordum. Yeniledikten sonra çok oynamak istediğim God of War serisi için bir el konsolu satın almak istiyorum.
Bana bütün eski God of War oyunlarını oynayabileceğim bir el konsolu önerebilir misiniz?
PS5 de neredeyse hepsi çalışıyor abonelik ile.

PlayStation 3 Fat kasa alıp gerekli ayarları yaparsan taş gibi bir PlayStation'un olur. Hem God of War, God of War II, God of War III, God of War Ascension, God of War Ghost of Sparta, God of War Chains of Olympus oyunlarını oynayabilirsin ilk 2 oyun PlayStation 2'de olduğu için sıkıntısız bir şekilde oynamak için Fat kasa önerdim.

Fat kasa alırsan yapman gerekenler:

Toz temizliği, termal macun yenileme ve fan yağlama. Bu işlemi kendin yapmanı önermem sökerken parça kırabilirsin. Fan ayarı yapılacak ve ilk önce Jailbreak yapılacak bu işlemleri kendin yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı