Eski Görünümlü Google Sorunu

an3m0n

Kilopat
Yer
Adana/Seyhan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar herkese merhaba. Resimde görüldüğü gibi Google ana sayfam eski görünüme geçiyor. Mesela üst tarafta seçenekler yok. İnanın sırf bunun için bilgisayara format attım. Format attıktan sonra düzeldi. Aradan 2 gün geçti yine aynı sorun, aynı görünüm. Gerçekten çok takıntı yapıyorum buna. Youtube'de video izlerken "Chrome ile izleyin" diye bir yazı çıkıyor. Zaten benim kullandığım tarayıcı programı Google Chrome. Acaba reklam engelleyici uzantı kullanıyorum diye mi bozuluyor? Şimdiden ilgi, alakanıza teşekkür ederim.

Dostum öncelikle Google Chromeun 'un güncel olup olmadaığını kontrol et bunuda sağ üstteki Diğer bölümünde tıklayıp orda " Google Chrome'u Güncelle " diye bi bölüm olup olmadığına bak eğer varsa tıkla ve güncelle eğer yoksa Google Chrome zaten en güncel sürümdedir bundan sonrada Google Chrome u silip yüklemeyi deneyebilirsin.

Geek Uninstaller programı ile Google Chrome ve dosya kalıntılarını kaldırın.
Geek Uninstaller - the best FREE uninstaller
Sonra bağlantıdan tekrar yükleyin.
Masaüstü için Chrome

Ben şu aralar bazı sitelerde Oturum bilgilerinin silinmesi sorunu yüzünden Chrome Canavary sürümünü kullanıyorum. Birde onu indirip deneyin.
Chrome Tarayıcı

Ayriyeten tarayıcıda hangi eklentileri kullandığını yaz.
Reklam engelleyici olarak uBlock Origin ve Adguard öneririm. Diğerleri saçma sapan sorunlar çıkarabiliyor.

Bilgi ve önerin için teşekkür ederim. Dediklerini tek tek yaptım maalesef sorun devam ediyor. Bütün uzantıları sildim. Sanki VPN kullanıyormuşum gibi görüntüsü var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı