Eski GTA Sürümleri Geri Geliyor!

Artık enb modu ile 530 TL'den daha iyi bir deneyim alacağımız kesin. 30 FPS'e de bir el atsalar trilogy yerine daha güzel alternatif olur ama satmaz diye daha da kötü optimizasyon yaparlar.

Artık enb modu ile 530 TL'den daha iyi bir deneyim alacağımız kesin. 30 FPS'e de bir el atsalar trilogy yerine daha güzel alternatif olur ama satmaz diye daha da kötü optimizasyon yaparlar.

Yok Allah korusun ellemesinler buglu orijinalini versinler biz Definitive editon falan kurarız yeter ki oynamasınlar.

Modlar vb. iş görüyor gibi. Bunlar ellerse mecbur kalıp yenilenmiş oyunlara yönelsinler diye iyice kötüleştirebilirler. Ama böyle bir amaçları olmayacaksa düzeltmeleri iyi olurdu.

Eskinin de yenisinin de optimizasyonu leş durumda. 6600 XT sistemde 45 FPS'e düşmeler yapıyorsa yemişim o grafikleri. Bana eski grafikleri, 60 FPS stabil kalacak optimizasyonu ve 1080P çözünürlüğü ver ne yapıyorsan yap. GTA 1'den itibaren tüm oyunlarında bu sorunları çözüp yayınlasalar herkes mutlu olurdu. (evet GTA IV bile)

Eskinin de yenisinin de optimizasyonu leş durumda. 6600 XT sistemde 45 FPS'e düşmeler yapıyorsa yemişim o grafikleri. Bana eski grafikleri, 60 FPS stabil kalacak optimizasyonu ve 1080p çözünürlüğü ver ne yapıyorsan yap. GTA 1'den itibaren tüm oyunlarında bu sorunları çözüp yayınlasalar herkes mutlu olurdu. (evet GTA IV bile)

En kötüleri GTA IV bayağı oyun kadar güncelleme yapsalar anca toparlar bence. Dediklerinizde sonuna kadar haklısınız.

Ahahahahahah çok güldüm ya. :technopat:

Çok mantıklı bir karar verdiler.
Bazı insanlar saygısızlık yapıyorlar.

Bu hatalar yüzünden klasik GTA oyunları geri geliyor ve trilogy alanlara yanına hediye olarak veriliyor. Yani benim düşüncem bu yönde. Sonuçta Grand Theft Auto: Trilogy'i düzeltebilirler.
Gerçi düzelttikten sonra yani trilogy iyi bir hale geldikten sonra klasik GTA oyunları kaldırırlar mı bilemem ama kaldırılmamalı.

Take-Two CEO'su vaktinde remastered oyunları hakkında kibirli kibirli konuşmuştu ve CP2077 ile de dalga geçmişti şimdi daha beterini kendisi yaptı.

Bir de Definitive Edition'ı alanlara eski oyunları hediye edeceğiz diyorlar, aslında tam tersini yapmaları gerekirken. Gerçi eski oyunları da sorunlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı