Eski günleri çok özlüyorum ve kafama takıyorum

En kötü senemi geçirdim, 2 kişiyi kaybettim. Birini kaybetmemin sebebi ise tamamen benim suçum. Aklıma geldikçe kafayı yiyecek gibi oluyorum. Keşke 2 ay öncesine dönebilsem.
Bende son 3 senede 5 Kişi kaybettim. Çok özledim 2009-2018 Yıllarını.

Bende son 3 senede 5 Kişi kaybettim. Çok özledim 2000-2018 Yıllarını.
2 ay oldu kaybedeli birini, hayatımın anlamıydı. Onun iyiliği için vazgeçmem gerekti 3 yılımdan. Vazgeçtim ve ona geri yazdım hatamın farkına varıp. Sebeplerimi açıkladım ama o anlamadı. Çok içi acıyor insanın.
Geçmişi düşünmeyin çünkü o yöne doğru gitmiyorsunuz. Boş vermeyi eninde sonunda öğreneceğiz. Erken öğrenen avantajlı olacak.
Olmuyor, ne yapsam olmuyor.

Muhtemelen aynı şeyleri yaşayan yüzlerce kişi vardır burada da. Şu ana bakmak daha iyi geliyor. Dikiz aynasına baktığın zaman pek de ilerleyemiyor ve birşeyler yapar iken mutlu olamıyor insan.

Türkiye'de yaşamak bu olsa gerek. Gelecek kaygısı yüzünden yaşanıyor tüm bu burukluk ve pişmanlık hali. Merak etme dostum herkesin içerisinde buna benzer bir duygu var. Ama teslim olmak ya da mücadele etmek senin elinde. Eğer benden tavsiye istersen sana bir kaç tavsiyem olabilir. Örneğin yeni bir dil öğrenebilirsin. Yeni bir diziye başlayabilirsin. Sosyalleşmek çok iyi gelir. Dertlerini sevinçlerini kağıda dökebilirsin. Ama yapacağın son şey bu duyguya teslim olmak olsun. Kal sağlıcakla dostum 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı