Eski, hasarlı Salcano bisikletimi kaç TL'ye satabilirim?

Ah be. Eğer öyleyse satmayayım daha iyi. Biraz daha pahalıya satamaz mıyım? Sonuçta bisiklet bu. 100-150 TL biraz az gibi. Ben en az 300 bekliyordum.

Hocam bisikletin hasarı çok olduğu için taş çatlasın 200 TL'ye satabilirsiniz.

Bisiklete biraz masraf yapabiliyorsan bence 800 TL'ye satarsın.

800 TL'ye sıfır bisiklet alınır. Masraf yapılsa maksimum 350-400 TL yapar.

Böyle bir bisiklete masraf yapılmamalı. 1000 - 1100 TL'ye sıfır Snoop 3.0 bulunuyor, ikinci elden de 800 - 900 TL'ye rahatlıkla bulunur.
Zaten letgo'da satacaktım ama ben en az 300'e satabilirim diye düşünüyordum. Bu kadar düşük fiyatlara mı satılıyor gerçekten? Çok saçma geldi bana.
200 TL, hadi taş çatlasın 250 TL anca eder.

Sorunlardan birinin çözümünü biliyorum vites ile yaşadığınız sorun ya vitese giden kablodan ya da direk vitesden kaynaklanıyor ayarlarını yaptırırsanız sorun çözülebilir genelde bisikletçiler bu işlem için ya para almazlar ya da 2 3 TL alırlar.

Kanka 800'e satması imkansız daha yeni bisiklet sattığım için bu bisiklet temizlenirse en fazla 300 TL'ye satılır.
800 TL bandında ikinci el bazı bisikletler bırakıyorum.

Zaten bu bisikletlere bakınca anlarsınız modellerinden hatta şimdi bakınca ucuz bisikletlere bu bisiklet 250 TL zor eder.

Arkadaşlar ben 400 TL'ye koyacağım. Tabi ki 400'e satmayacağım. 300'e koyarsam illa ki pazarlık isterler ve fiyatı çok düşer. 400'e koyup pazarlıkla en fazla 275'e kadar indirmeyi düşünüyorum. İnşallah satıcı bulabilirim. Neyse ki aklımda birkaç fiyat oluşmasına yardımcı oldunuz. Herkese teşekkür ederim.

Arkadaşlar ben 400 TL'ye koyacağım. Tabi ki 400'e satmayacağım. 300'e koyarsam illa ki pazarlık isterler ve fiyatı çok düşer. 400'e koyup pazarlıkla en fazla 275'e kadar indirmeyi düşünüyorum. İnşallah satıcı bulabilirim. Neyse ki aklımda birkaç fiyat oluşmasına yardımcı oldunuz. Herkese teşekkür ederim.

İnşalllah satabilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı