Eski hayat

Ahmet Altunova

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, eskiler aklıma geldi bir zamanlar biz insalar dostluk içinde yaşardık. Maçlar dostluk içinde oynanırdı. Bir zamanlar Beckham frikikleri meşhurdu :) Bir zamanlar Quaresma'nın yedeği Ronaldo idi. Hayat güzeldi kimse kimseyi satmazdı. Bilgisayar yokken atari vardı super morio, contra, en güzeli battle city tank oyunu idi hele 2 kişilik oynayınca harikaydı :D. Sizin eskiden aklınıza gelenleri paylaşırmısınız ?

Sokaklarca deli gibi top koştururduk. Misket oynardık hep. Saklanbaç oynardık. Nerde o eski günler. Atari oynardım ama bir tane kol vardı. Mario'yu Ultra ayarlarda oynardık. 97 senesinde ilk bilgisayarımı almıştık. Windows 95 vardı. O zaman çok internet sitesi yoktu böyle. En eski sürüm Messenger vardı. Toplardım arkadaşları, sırayla Mario oynardık. :D

Eskiden, Levid vardı, eskiden Level videolarında DVD den Sabit diske Recep Baltaş göreceğiz diye içimizi bir sevinç, mutluluk kaplardı, eskiden Recep Sor Canlı Yayın vardı. Ahh eskiler...

Sokaklarca deli gibi top koştururduk. Misket oynardık hep. Saklanbaç oynardık. Nerde o eski günler. Atari oynardım ama bir tane kol vardı. Mario'yu Ultra ayarlarda oynardık. 97 senesinde ilk bilgisayarımı almıştık. Windows 95 vardı. O zaman çok internet sitesi yoktu böyle. En eski sürüm Messenger vardı. Toplardım arkadaşları, sırayla Mario oynardık. :D
Bende 1999 da almıştım ilk bilgisayarımı internet yoktu sadece oyun vardı cs 1.5 , Need for Speed Underground daki kırmızı ferrari alırdım oynardım , gta tommy vardı :D Ne güzel günlerdi..

Bende 1999 da almıştım ilk bilgisayarımı internet yoktu sadece oyun vardı cs 1.5 , Need for Speed Underground daki kırmızı ferrari alırdım oynardım , gta tommy vardı :D Ne güzel günlerdi..
Kelebek diye Chat sitesi vardı o zamanlar orda takılırdık, bir de Mirch vardı. :D Bilmem mi o oyunları ben hala oynuyorum. Atarı de Analog girişti ha. Takardık birde Frekans arardık hep. :D O zaman ne demek. En kral Ekran kartı 128 Mb 64 Bit ti. Her şey ultra. :D 1024*768 en yüksek çözünürlüktü. :D

Biz Şener Şen , Kemal Sunal ile büyüdük. :D En sevdiğim sahne hiç unutmama :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı