Eski HDD'ye GTA V kurulur mu?

10 yıllık HDD ile 5 dk da açılıyor Online, map yüklenme sorunu yaşamıyorum 7200 RPM.
Anahtar nokta 7200RPM olması, adamda 5400 var ve ben NFS Most Wanted 2005 oynarken bile 5400RPM'de texture yüklenmeme sorunları yaşıyordum. Benim de 7yıldır çalışan 7200RPM diskim var ama hala taş gibi hızlı çalışıyor.

10 yıllık 250GB HDD de GTA 5 kurulu oynuyorum bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar geç yükleme sorunu sadece Online girerken oluyordu son güncellemelerle süre iyice kısaldı.

Denemek lazım. 5400 yerine 7200 olsa iyi olurdu.

10 yıllık 250GB HDD de GTA 5 kurulu oynuyorum bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar geç yükleme sorunu sadece Online girerken oluyordu son güncellemelerle süre iyice kısaldı.

Denemek lazım. 5400 yerine 7200 olsa iyi olurdu.
Sizinki kaç rpm?
Arkadaşlar 250gb SSD mi boşaltıp ona yükleyebilirim fakat o zamanda HHD'ye witcher ets2 kurmam gerekecek onlarda bir sıkıntı yaşar mıyım?

Sizinki kaç rpm?
Arkadaşlar 250gb SSD mi boşaltıp ona yükleyebilirim fakat o zamanda HHD'ye witcher ets2 kurmam gerekecek onlarda bir sıkıntı yaşar mıyım?

Benim Hdd 7200 rpm. Ets2 de sıkıntı çıkacağını sanmam. Witcher için bir şey söyleyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı