Steam Eski hesaptaki envanteri yeni hesaba aktarma

Kéd

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller. Kullanmakta olduğum Steam hesabımdaki CS:GO envanterini yeni açtığım Steam hesabıma aktaracağım. Yeni hesapta guard etkinleştirdim o yüzden 15 gün bekleyeceğim. Size sormak istediğim eski hesabımda yaklaşık 40 adet kasa, silah skinleri bulunmakta ve aralarında değerli bıçak ve silahlar da var. Bunları tek seferde karşılıksız göndereceğim için herhangi bir sorun olur mu acaba? Gönderirken karşılıksız olarak değil de yeni hesaptan da 1-2 eşya, kart vs koyup göndermeme gerek var mı? Yeni Steam kuralları gelmiş galiba o yüzden soruyorum tüm envanteri boşaltacağım için Valve herhangi bir kısıtlama getirir mi acaba?

Ben ana hesap sıkıntıya girdiği için(Bir kitle tarafından spamla şikayet edilme ihtimali vardı) bütün eşyaları yan hesaba attım. Tabii içinde seninki kadar değerli şey yoktu toplamda 1500 liralık envanterdi ama bir anda 15'e yakın eşyayı karşılıksız takas ettim sıkıntı çıkmadı.

Ben ana hesap sıkıntıya girdiği için(Bir kitle tarafından spamla şikayet edilme ihtimali vardı) bütün eşyaları yan hesaba attım. Tabii içinde seninki kadar değerli şey yoktu toplamda 1500 liralık envanterdi ama bir anda 15'e yakın eşyayı karşılıksız takas ettim sıkıntı çıkmadı.
Anladım hocam benim silahlar yaklaşık 15-16K ediyor. Birde hatıra paketleri var. Olmazsa 2 takas şeklinde yaparım yarı yarıya bölüp denerim. Benim kullandığım ana hesabım abim açmıştı daha önceden ama ben kullanıyordum abim şu an yurt dışına gitti kendine de sistem kurdu. Ben girdiğimde daha sonra abimde girerse konum farkından dolayı sıkıntı olur diye düşündüm o yüzden yeni hesaba aktarmak istedim. Daha önceden kullandığım hesaplar vardı ama bazı bilgilerini unuttum o yüzden ilerde kısıtlama vs gelirse uğraşmak istemediğimden yeni hesap açtım ve CS satın aldım direk.

Anladım hocam benim silahlar yaklaşık 15-16K ediyor. Birde hatıra paketleri var. Olmazsa 2 takas şeklinde yaparım yarı yarıya bölüp denerim. Benim kullandığım ana hesabım abim açmıştı daha önceden ama ben kullanıyordum abim şu an yurt dışına gitti kendine de sistem kurdu. Ben girdiğimde daha sonra abimde girerse konum farkından dolayı sıkıntı olur diye düşündüm o yüzden yeni hesaba aktarmak istedim. Daha önceden kullandığım hesaplar vardı ama bazı bilgilerini unuttum o yüzden ilerde kısıtlama vs gelirse uğraşmak istemediğimden yeni hesap açtım ve CS satın aldım direk.
Hocam 15-16 K ise sıkıntı çıkabilir. Çünkü çok değerli.

İçinizde şüphe varsa steam desteğe yazabilirsiniz. Takas yaparken her iki hesapta da mobil onaylama falan istiyor güvenlik seviyesi yüksek bence sorun çıkmayacaktır ama riske atmaya gerek yok steam desteğe yazın başınız ağrımasın.

İçinizde şüphe varsa steam desteğe yazabilirsiniz. Takas yaparken her iki hesapta da mobil onaylama falan istiyor güvenlik seviyesi yüksek bence sorun çıkmayacaktır ama riske atmaya gerek yok steam desteğe yazın başınız ağrımasın.
Steam desteğe sordum cevap gelince güncelleme yaparım. Bende bir şey olacağımı düşünmüyorum ama yeni hesap olduğu için ticaret banı gibi durumlar olabilir arkadaşın dediği gibi.

Steam destek halen dönüş yapmadı beklemekteyim. Biraz araştırma yaptığımda aynı IP üzerinden olacağı için bir sorun olmaz diyenler oldu. @reptile @wanetage hocam sizlerin bu konu hakkında fikriniz var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı