Steam Eski hesaptaki envanteri yeni hesaba aktarma

Herhangi bir sıkıntı olmaz. Ola ki bir sorun yaşadınız, her iki Steam hesabı da size aitse rahat bir şekilde sorunu çözersiniz zaten.

Eski hesabı abim açmıştı 2004 olması gerek eski hesaplardan. Bir nevi o yüzden de aktarmak istiyorum hem abim yurt dışında kullanacak o hesabı konumdan dolayı sıkıntı olmasını istemiyorum hem de hesaba bir şey olduğunda eski hesaplarda ilk CD key muhabbeti oluyormuş abime sorduğumda evde duruyor dedi CD kutusu ama bulamadım belki köydeki evde kalmıştır ama bulamadım. Eğer bir sorun çıkarsa takas sonrası benden bunu isterler mi? Eski hesap için isterler belki ama yeni hesap için istemezler değil mi? Bir de üste dediğim olay doğru mu hesabın tüm bilgileri var hatta ilk maili halen kullanıyoruz ama CD key kutusunu henüz bulamadım.

Son düzenleme:
@Kéd 2004 kayıtlı hesabınızdan diğer bir hesaba 15 bin TL değerinde CS:GO eşyaları aktardığınız için diğer hesabı sorguya çekmezler, böyle bir şeyin örneğini daha önce hiç görmedim. Takas yaptığınız için herhangi bir sorun da olmaz. Ama şöyle bir şey var, bahsettiğiniz CD anahtarını kaybettiyseniz 2004 kayıtlı hesabın çalınması vs. gibi bir durumda sahiplik kanıtı olarak CD anahtarını isterlerse ve elinizde yoksa o hesap patlamış olur. Diğer hesabın başına bir şey gelmez.

@Kéd 2004 kayıtlı hesabınızdan diğer bir hesaba 15 bin TL değerinde CS:GO eşyaları aktardığınız için diğer hesabı sorguya çekmezler, böyle bir şeyin örneğini daha önce hiç görmedim. Takas yaptığınız için herhangi bir sorun da olmaz. Ama şöyle bir şey var, bahsettiğiniz CD anahtarını kaybettiyseniz 2004 kayıtlı hesabın çalınması vs. gibi bir durumda sahiplik kanıtı olarak CD anahtarını isterlerse ve elinizde yoksa o hesap patlamış olur. Diğer hesabın başına bir şey gelmez.

Anladım hocam takası yaptıktan sonra yeni açtığım hesabı kullanacağım eski hesabımı abime vereceğim eski hesaptan da telefon numarasını kaldırıp yeni hesapta kullanacağım, olan benim satın aldığım oyunlara olacak 😀. Eğer oradaki oyunları oynamak istesem de oynayamam değil mi abim Almanya da ben burada girersem konumdan anlıyormuş galiba Steam ve kilitliyormuş galiba. CD keyi de arayacağım inşallah bulurum değerli hesap çünkü. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Anladım hocam takası yaptıktan sonra yeni açtığım hesabı kullanacağım, eski hesabımı abime vereceğim eski hesaptan da telefon numarasını kaldırıp yeni hesapta kullanacağım, olan benim satın aldığım oyunlara olacak 😀. Eğer oradaki oyunları oynamak istesem de oynayamam değil mi? Abim Almanya da ben burada girersem konumdan anlıyormuş galiba Steam ve kilitliyormuş galiba. CD keyi de arayacağım inşallah bulurum değerli hesap çünkü. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Steam aile paylaşımı ile oynayabiliyorsunuz galiba ama uzun vadede sıkıntı çıkarır mı, emin değilim açıkçası. Öbür türlü hesaba bir Türkiye'den bir Almanya'dan giriş yapılırsa olağandışı aktiviteden dolayı hesabı kilitleyip kilidi açmak için sahiplik kanıtı isteyebilirler, birincil sahiplik kanıtı da CD anahtarı olduğu için sıkıntı çıkarabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı