Eski İninal Halen Kullanılabilir mi?

TheKiller44

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben de halen Mastercard olan ininal kart mevcut. Geçen gün PTT'ye gittim ve bana oradaki kadın bir uyarıda bulundu. Kartların yenilendiğini ve paranın kartta kalabilme ihtimalinin olduğunu söyledi. Fakat kadın orada da konu hakkında pek bir bilgisi olmadığını söyledi. Bugün İninal uygulamasını açınca 31 Ağustos'a kadar eski İninal kartınızı kullanabilirsiniz yazısını gördüm. Arkadaşlar halen Mastercard olan İninal kullanılabilir mi? İçinde para kalma ihtimali var mı? Steam'den oyun almak için kullanacağım Steam'de halen geçer mi? Steam indirimleri malum süreli yardımcı olursanız çok sevinirim.

Karta para yüklersen kartı yutuyor ve sanal paraya hesabına geçiyor. Parayı harcarsın ama kartın gider.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben de halen Mastercard olan ininal kart mevcut. Geçen gün PTT'ye gittim ve bana oradaki kadın bir uyarıda bulundu. Kartların yenilendiğini ve paranın kartta kalabilme ihtimalinin olduğunu söyledi. Fakat kadın orada da konu hakkında pek bir bilgisi olmadığını söyledi. Bugün İninal uygulamasını açınca 31 Ağustos'a kadar eski İninal kartınızı kullanabilirsiniz yazısını gördüm. Arkadaşlar halen Mastercard olan İninal kullanılabilir mi? İçinde para kalma ihtimali var mı? Steam'den oyun almak için kullanacağım Steam'de halen geçer mi? Steam indirimleri malum süreli yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bugün kart kapanmış mı diye bakacaktım. Bakiyeye tıkladığım an ATM kartı yuttu. Bence kullanılmıyor.

Ben migrostan yükletmeye çalışmıştım buna yüklenmiyor dediler. Yenisini al bence 5 tl bişi zaten o karttaki para da sanal karta aktarılıyor.

Ben bugün 30 TL yatırdım, Ziraat ATM si kullandım kartı yutmadı.

Sallamayalım. Eğer eski karta işlem yapmadıysanız 31 Ağustos 2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı