Eski IP adresi ile herhangi bir şey yapılabilir mi?

Berk_7

Decapat
Makaleler
1
İnternet'te dolaşırken yanlışlıkla bir siteye girdim ve Kaspersky Security Cloud şöyle bir uyarı verdi;

Olay: İndirme reddedildi Kullanıcı: Kullanıcı tipi: Etkin kullanıcı Uygulama adı: chrome.exe Uygulama yolu: C:\Program Files\Google\Chrome\Application Bileşen: Web Antivirüsü Sonuç açıklaması: Engellendi Tür: Yetkilendirilmemiş yazılım indirmesi olasılığı Ad: https://load5.biz/?pu=mztdqolemm5ha3ddf4ztooju Tehdit düzeyi: Yüksek güvenlik amaçlı bilgisayarı tarattım fakat herhangi bir sorun çıkmadı. Modeme reset atıp IP adresi değiştirirsem IP adresimi almışsa bile eski IP adresiyle bir şey yapabilir mi?

Not: Ad kısmındaki Link'e yanlışlıkla tıklama gibi durumlardan sorumluluk almıyorum.

Konu açarken benzer konular kısmına bakmıyor musunuz? Milyon tane böyle konu var. IP adresi ile bir şey yapılamaz. Virüslü sitelere girmeyin, reklamlara tıklamayın.
Bir konuda IP adresine DDoS atılabilir gibi birşey okumuştum, o yüzden eski IP adresiyle böyle birşey yapılabilir mi diye sorma gereksiniminde bulundum.

Geri
Yukarı