Eski kasaya yeni sistem toplamak

Sıkıntı çıkarmaz kardeşim yeni ekran kartı aldın oldu ki ilerde yan kapagı aç kullan sıkıntı çıkarmaz bende aynı şekilde kullandım zamanında yan kapagı 1 tane daha fan bagladım gayet iyi oldu. Tabi şuan o kasa çöpte. Maddi durumunu düzeltince yeni kasa almanı tavsiye ederim. Ama şuan hiçbir sıkıntı çıkarmaz. Anakart aynaları evrensel gibi birşey olmayananı görmedim.

Sıkıntı çıkarmaz kardeşim yeni ekran kartı aldın oldu ki ilerde yan kapagı aç kullan sıkıntı çıkarmaz bende aynı şekilde kullandım zamanında yan kapagı 1 tane daha fan bagladım gayet iyi oldu. Tabi şuan o kasa çöpte. Maddi durumunu düzeltince yeni kasa almanı tavsiye ederim. Ama şuan hiçbir sıkıntı çıkarmaz. Anakart aynaları evrensel gibi birşey olmayananı görmedim.
Umarım dediğin gibi olur sıkıntı çıkarmaz.
Ekran kartı alırken kasayı zaten değiştircem şimdilik sorun çıkartmaması benim için yeterli.

Casper in eski standart kasalarına benziyor bende eski hatta bayagı eski atx kasa kullanmıştım. Ama tavsiyem ön tarafa koyabilirsen bir fan koyki hava düzenegi oluşsun azda olsa sistem sıcaktan boğulmasın.

Geri
Yukarı