Eski Kasperksy indirilmeli mi?

Sayslowman

Decapat
Arkadaşlar 2018 yılındaki Kaspersky antivirüsü çok güçlü ve çok az RAM kullanıyor. Şu anda arka planda 20 MB kullanıyor. Takıldığım nokta ben bunu indirdim evet bu antivirüs veritabanı güncellemeside alıyor. Ama acaba güncelleme almaya devam eder mi? Bu arada indirmek isteyen arkadaşlar buradan indirebilir: KL product builds

İndirmek için seçmeniz gerekenler şunlar:
-Kaspersky Free 2018.
-Zaten bir tane versiyon var.
-Dil kısmında İngilizce seçiniz maalesef Türkçe destek yok. (gerçi çok Türkçe gerektiren bir durumda yok)
-Ülke kısmında global seçiniz.

Koruma anlamında güncel sürümler çok daha iyidir. Bir güvenlik yazılımının yeni veritabanı güncellemelerini alması sadece yeterli değildir. Aynı zamanda güncel teknolojileri, teknikleri kullanması da önem arz eder. Kaspersky 3 senede bile büyük yol kat etmiş bir firma. Yeni sürümlerini o yüzden kullanın. Pek bir kullanım farkı olmayacaktır boştayken.

Takıldığım nokta ben bunu indirdim evet bu antivirüs veritabanı güncellemeside alıyor. Ama acaba güncelleme almaya devam eder mi?
Hocam güncelleme alıyorsa herkes bunu denesin. Satın almaya gerek yok. Dediğinize göre yeni virüsleri de algılıyor? Haksız mıyım?
(Pek inandırıcı gelmedi.)

Pek bir kullanım farkı olmayacaktır boştayken.
Ekran görüntüsü 2021-03-05 213226.png

Arka planda bu kadar kullanması normal mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı