Eski kız arkadaşımı nasıl unuturum?

rifflord

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar. Bu konuyu daha önce açmayı düşündüm fakat gereksiz görmüştüm. Ama bu gece çok dolduğumu hissettim ve biraz içimi dökmek istedim açıkçası çözümü olan bir konu değil anlatacak pek arkadaşım yok o yüzden buraya yazmayı tercih ettim. Geçen sene 30 Ocak'ta bir kızla tanıştım kısa kesmeye çalışacağım. Tanıştık hoşlandık birbirimizden, pek flörtöz biri değilim. Hayatıma çok kadın girmedi ki zaten 17 yaşındayım, ne kadar kadın girebilir? Sanırsam 5-6 ay flörtleştik arkadaş kaldık sonrasında. Ama her gün konuşuyorduk bir kaç kez küsmemizin dışında araya hiç mesafe girmedi. Ta ki 3 ay öncesine kadar. Bir önceki gün çok iyi olmamıza rağmen sonraki gün beni samimi bulmadığını ve konuşmak istemediğini söyledi. Ne kadar arkadaş gibi davransam da kendisine içimde bir takım duygular beslemeye hep devam ettim açıkçası. Fakat konuşmak istemediğini söyleyince üstüne düşmedim bir kaç gün sonra gönlünü alırım diye düşündüm. Pek düşündüğüm gibi olmadı konuşmak istedim fakat cevap dahi vermedi. Üç ayda toplasanız 4-5 defa mesaj attım onları da doğru düzgün yanıtlamadı 15 Temmuz gecesinde attığım son konuşmamızı başlatan o mesaja kadar. Açık açık beni sevmediğini, hayatında istemediğini ve bir daha yazarsam engelleyeceğini söyledi ne hoş ki yazmamama rağmen engelledi. Konuşmadığımız süre zarfında başka kızlar ile de denedim fakat onunla ettiğim sohbeti bile arattı hepsi biliyorum bunu yapmam pek doğru değil. Amacım bana dönmesini sağlamak falan da değil zaten dönmeyecek. Sabah kalkıyorum aklımda gece yatıyorum aklımda yaptığım hiçbir şeyden zevk almıyorum artık. Ben bu kızı bana kötü davranmasına rağmen neden unutamıyorum. Tek yapabildiğim gece telefonumdaki resimlerine bakabilmek. Başımda kasırgalar kopuyor artık ne yapmalıyım kendime daha ne kadar zaman vermeliyim? Biliyorum illaki unutacağım fakat son zamanlarda çok yoğun duygular içindeyim artık içimde kendimle çatışıp durmak istemiyorum bu konu hakkında ama beceremiyorum. Vakit ayırıp okuduysanız teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Kendini geliştirecek şeylerle meşgul ol, müzik aleti çal ya da dil öğren. Hayatını doldur, aklın boş kaldıkça böyle şeyler düşünürsün.
Daha aktif olmayı deneyeceğim teşekkür ederim.
Kız kendi kaybetmiş. Neden onun için üzülüyorsun? Unutmak için bir şey yapamazsınız. Her şeyin çözümü zamandır. Sadece hafifletebilirsiniz. Sevdiğiniz aktiviteleri yapın.
Hocam bilirsiniz böyle durumlarda pek mantıklı düşünemiyor insan. Özlediğim için üzülüyorum. Tavsiyenize uyacağım teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu şarkı eşliğinde unutabilirsin :) işin şakası daha yolun çok çok başındasın hepsi geçer gider. sadece takıntı durumuna getirme bu sana zarar verir.
birde sana şu tavsiyeyi vereyim kızlar nasılsa avucumun içinde diyerek süründürmekten hoşlanırlar. uzun bir süre ona ulaşma hiç bir şekil de yazma, şöyle iki ay kadar baktın hiç ses seda yok dümdüz arkana bakmadan devam et 😌

:D al kardeşim şaka yı gectim bende şarkı dinleyerek unutmuştum şarkı unuturuyor.

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 68
Daha aktif olmayı deneyeceğim teşekkür ederim.

Hocam bilirsiniz böyle durumlarda pek mantıklı düşünemiyor insan. Özlediğim için üzülüyorum. Tavsiyenize uyacağım teşekkür ederim.

Arkadaş ortamınız varsa kafa dagıtın şarkı dinleyin film izleyin anime falan cidden anime karşıtıydım ama sardı ve kafa dagıtıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu şarkı eşliğinde unutabilirsin :) işin şakası daha yolun çok çok başındasın hepsi geçer gider. sadece takıntı durumuna getirme bu sana zarar verir.
birde sana şu tavsiyeyi vereyim kızlar nasılsa avucumun içinde diyerek süründürmekten hoşlanırlar. uzun bir süre ona ulaşma hiç bir şekil de yazma, şöyle iki ay kadar baktın hiç ses seda yok dümdüz arkana bakmadan devam et 😌
Avucunun içinde bile görmeye gerek duyacağı bir tip değilim. Doğrusu su gibi bir kadın. Büyük ihtimal ses seda çıkmayacak tabi ama ümit fakirin ekmeğidir demişler. Ayırdığınız vakit ve şarkı için teşekkür ederim.
:D al kardeşim şaka yı gectim bende şarkı dinleyerek unutmuştum şarkı unuturuyor.
Verin hocam bir dal tabuta bir çivi daha çakayım. :D
Ergenlik dönemindeki hormanlar yüzünden biraz uçmuşsundur, dediğin gibi zamana bırakmalısın.

Düşünecek vaktin varsa, boş vaktin vardır. :)
Evet çok boş vaktim var. Tüm gün evdeyim kendi kendime bir kaç aktivite yapıyorum sadece.
Arkadaş ortamınız varsa kafa dagıtın şarkı dinleyin film izleyin anime falan cidden anime karşıtıydım ama sardı ve kafa dagıtıyor.
Hocam açıkçası arkadaş grubum da pek iyi değil bu konuda. En fazla birbirimize anlatır sarılırız ağlarız. Neredeyse tüm gün şarkı dinliyorum pek faydası olmuyor aksine daha fazla hatırlatıyor.

Avucunun içinde bile görmeye gerek duyacağı bir tip değilim. Doğrusu su gibi bir kadın. Büyük ihtimal ses seda çıkmayacak tabii ama ümit fakirin ekmeğidir demişler. Ayırdığınız vakit ve şarkı için teşekkür ederim.

Verin hocam bir dal tabuta bir çivi daha çakayım. :D

Evet çok boş vaktim var. Tüm gün evdeyim kendi kendime birkaç aktivite yapıyorum sadece.

Hocam açıkçası arkadaş grubum da pek iyi değil bu konuda. En fazla birbirimize anlatır sarılırız ağlarız. Neredeyse tüm gün şarkı dinliyorum pek faydası olmuyor aksine daha fazla hatırlatıyor.

Bende mesela biraz çocukca şöyle.

Suicideboy ile ghostemane falan şarkılar dinliyorum sardı beni ve benim sadece 1 arkadaşım vardı ama kafa dagıtık 1 arkadaş olsun 2 arkadaş olsun yeter ki kafa dağıt.

Geri
Yukarı