Eski kız arkadaştan ayrıldıktan sonra sağlığını bozduğundan suçlu hissetmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rydn

Hectopat
Merhabalar hocalarım,

Birkaç ay önce bir kız arkadaşım vardı. İlk zamanlar çok güzel anlaşıyorduk, sonra bana sürekli ters yapmaya başladı, durduk yere kavga çıkarmaya başlıyordu ve hiç mutlu değildim. Bir gün ayrılmamızın daha iyi olacağını söyledim, o da benimle aynı fikirde olduğunu söyledi. İlk 2 ay yazıştık; nasılsın, nasıl hissediyorsun diye, sonra kestik. Yakın bir zaman fotoğrafını gördüm ve aşırı kilo aldığını gördüm ve nedensizce kendimi suçlu hissettim benim yüzümden kilo aldı diye. Kendimi suçlu bulmalı mıyım? Teşekkür ederim.

Ayrılık sonrası depresyona girip bakımsızlıktan dolayı kilo almış olabilir. Baka ama buna olabilir diyebiliriz. Doğrudan değil dolaylı yoldan etkilemiş olabilirsin. Ama bu yine de senin suçun değil. Düzgünce ayrılmışsınız ve iş bitmiş artık.

Mutlu olup, hayatınıza devam etmek istiyorsanız ex'leri araştırmanızı önermem. Önünüze bakın, kim ne yapıyorsa kendine yapar.

Ayrılık sonrası depresyona girip bakımsızlıktan dolayı kilo almış olabilir. Baka ama buna olabilir diyebiliriz. Doğrudan değil dolaylı yoldan etkilemiş olabilirsin. Ama bu yine de senin suçun değil. Düzgünce ayrılmışsınız ve iş bitmiş artık.

Mutlu olup, hayatınıza devam etmek istiyorsanız Ex'leri araştırmanızı önermem. Önünüze bakın, kim ne yapıyorsa kendine yapar.

Yok hocam fotoğraf su karşıma çıkmıştı şu an bir flörtüm var ama onun bilmesini istemiyorum.

Sen ona ters bir şey söylemediysen sorun yok. Kendi tercihi çünkü.

Yok hocam fotoğraf su karşıma çıkmıştı şu an bir flörtüm var ama onun bilmesini istemiyorum.
Önüne bakman konusunda hemfikirim yalnız. Önüne çıksa da görmeyeceksin, görsen bile takmayacaksan, taksan bile bahsini açacak kadar önemsememeyi öğreneceksin bir noktada.

Hepinize teşekkür ederim hocalarım arkadaşlarıma da sordum buraya yazmadan önce onlarda senle alakalı değildir rahat ol dediler emin olamadım buraya da sordum.

Kıskandıracak şekilde davranma. Karakterli davran yeterli. Flörtün varsa onun da görebileceği şekilde takılmamaya çalış. Başka elinden gelen bir şey yok.
Anlattıklarından böyle bir şey olmadığını düşünüyorum, ancak biraz sende ego oluşmuş olabilir kardeşim yanlış anlamazsan açıklayayım. Senden sonra kilo alması, kendisini bozması seni gizli bir şekilde memnun da etmiş olabilir. Çok doğal, insan sevdiği birisiyle anlaşamayıp ayrılınca, karşı tarafın sürekli kendisini düşünmesini ve kendini önemli bir yere koymak ister.
Eğer böyle hissediyorsan ki söylemek istemeyebilirsin, kıza ayıp etme sadece. Vicdanını sızlatma.
Yoksa da zaten takma kafana.

Kıskandıracak şekilde davranma. Karakterli davran yeterli. Flörtün varsa onun da görebileceği şekilde takılmamaya çalış. Başka elinden gelen bir şey yok.
Anlattıklarından böyle bir şey olmadığını düşünüyorum, ancak biraz sende ego oluşmuş olabilir kardeşim yanlış anlamazsan açıklayayım. Senden sonra kilo alması, kendisini bozması seni gizli bir şekilde memnun da etmiş olabilir. Çok doğal, insan sevdiği birisiyle anlaşamayıp ayrılınca, karşı tarafın sürekli kendisini düşünmesini ve kendini önemli bir yere koymak ister.
Eğer böyle hissediyorsan ki söylemek istemeyebilirsin, kıza ayıp etme sadece. Vicdanını sızlatma.
Yoksa da zaten takma kafana.

Hocam flörtümün olduğunu belli etmeyeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı