Eski müzik setinin hoparlörü için CD oynatıcı

Anladım tek seçenek var ama anlayan biri teyp içini açıp CD bağlantısına AUX yapılacak ama bu işlerden anlamak lazım ya da anlayan birine yaptırmak lazım.

Mikrofon girişi mono olabilir yani stereo jak takıldığı için ses vermemiş olabilir.

Anladım tek seçenek var ama anlayan biri teyp içini açıp CD bağlantısına AUX yapılacak ama bu işlerden anlamak lazım ya da anlayan birine yaptırmak lazım.

Mikrofon girişi mono olabilir yani stereo jak takıldığı için ses vermemiş olabilir.
Peki ilk başta dediğim gibi o hoparlöre harici bir şekilde 2 kırmızı 2 siyah kabloyu bağlayabileceğim cd oynatıcı cihaz var mı? Ya da dönüştürücü gibi bir şey var mı?

Sen hoparlörden memnunsun sanırım.
En pratik olarak orta seviye oto teyp alırsın radyosu CD'si hatta Bluetooth bağlantısı olanlardan ama görsel olarak onu küçük bir kutuya koyman gerekecek.

Evet teyp 4 çıkış 2 ön 2 arka sen sadece 2 ön sol sağ olarak bağlayacaksınız.

Hoparlör 4 ohm yani oto teypler ile uyumlu.
Tabi teyp çalıştırmak için 12vdc güç kaynağında alman lazım.

İllaki CD çalıştırması önemli mi USB ile MP3 çalışırsa yeterli olur mu? Çünkü yeni oto teypler de CD çalar artık pek olmuyor ama araştırıp bulabiliriz.

Evet teyp 4 çıkış 2 ön 2 arka sen sadece 2 ön sol sağ olarak bağlayacaksınız.

Hoparlör 4 ohm yani oto teypler ile uyumlu.
Tabi teyp çalıştırmak için 12vdc güç kaynağında alman lazım.

İllaki CD çalıştırması önemli mi USB ile MP3 çalışırsa yeterli olur mu? Çünkü yeni oto teypler de CD çalar artık pek olmuyor ama araştırıp bulabiliriz.
Zaten asıl sebep CD yerinin çalışması. Sadece CD oynatsa bile yeterli benim için. Çok teşekkür ederim ilginiz için.
@250254 Peki bu hoparlörü dönüştürücüler ile bilgisayarda kullanmam mümkün mü?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı