Eski Nvidia Sürücüleri Nasıl Bulunur?

xwLOGAN

Kilopat
Laptobumda teknik bir sorundan dolayı önceki konularımda bir arkadaşın sorunu NVIDIA V373.19 ile çözmüş. Ben de bu driverı arıyorum bulamıyorum ama nasıl bulabilirim, bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun ondan kaynaklı değil. Çünkü 480MB boyutun hepsi sadece 1050'ye ait driverları barındırmıyor. İçerisinde 1050Ti, 1060, 1070 ve bir kaç ekran kartının da driverları bulunuyor.
Örnek olarak 418.91 sürüm 553MB içerisindeki driverlar "Supported Product" kısmında belirtilmiş.
Eki Görüntüle 400706

Yaşadığınız problemin driver kaynaklı olduğundan emin misiniz?
Laptop modelini yazın kendi sitesine bakalım orada da eski sürüm grafik sürücülerini bulabiliriz belki.
Monster Abra A5 V9.3kullanıyorum kendi sitesinde de düşük bir driver mevcut sürüm olarak lakin onuda kurarken aynı hatayı alıyorum mantık olarak size katılıyorum biliyorum, ama sonuç olarak hata alıyorum bu hata nasıl çözülür iş burda bitiyor pek bir şeyde bulamadım ben :(

Sadece eski driver yüklerken mi sıkıntı yaşıyorsun yoksa yeni sürüm yüklerken de mi sorun çıkıyor?
Sadece eski driver Yeni sürücler de sıkıntı yok
+Yeni sürücü neden kullanmak istemiyorsun dersen
Bu ve Şu Konularda yaşanan sorunlardan dolayı eski driver kurmaya çalışıyorum Windows sürümümü 1903'ten 1709a düşürdüm @PKShauna kullanıcı bu şekilde çözmüş sorunu
Sorunum performanstı ve ram ekliyerek şu konuda hallettim​
Şuan windowsumda son sürüm ekran kartımda ilginç :) ama sonunda hallettim iyi forumlar... 😇

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı