Eski okula geri dönülebilir mi?

Eğer okulunuza geri dönerseniz müdür tarafından bıçaklanır, müdür yardımcıları tarafından kazığa oturtulur, öğrenciler tarafından ise taşlanırsınız. Saçmalamayın bu kadar takmayın. En fazla ne diyebilirler ki?

Arkadaşlar, bu dönem okulumu değiştirdim. Eski okuluma geri donmek istiyorum. Gecersem ne gibi tepkiler alirim, bir şey derler mi?

Kanka sıkıntı var mı sende ne diyecekler sana milletin umurunda bile olmazsın tüm okul toplanıp aa neden bu döndü mü diyecek sosyali neden bu kadar rahatsız ediyorsun anlamıyorum.

Kanka sıkıntı var mı sende ne diyecekler sana milletin umurunda bile olmazsın tüm okul toplanıp aa neden bu döndü mü diyecek sosyali neden bu kadar rahatsız ediyorsun anlamıyorum.
Rahatsız oluyorsan git başka konuya. Konuya gelecek olursak soran olursa "Yok hocam ya köye gittik geldik." dersin.

Rahatsız oluyorsan git başka konuya. Konuya gelecek olursak yok hocam ya soran olursa köye gittik geldik dersin.

Sorun rahatsız olup olmamamda değil açmışsın zaten konuyu oradan devam etsene ne diye sürekli konu açıp duruyor ayrıca cidden arkadasin dediği gibi rahatsızlığı olabilir çünkü cidden gereksiz bir şeyi kafaya takmış.

Sorun rahatsız olup olmamamda değil açmışsın zaten konuyu oradan devam etsene ne diye sürekli konu açıp duruyor ayrıca cidden arkadasin dediği gibi rahatsızlığı olabilir çünkü cidden gereksiz bir şeyi kafaya takmış.
Fark ettin mi bilmiyorum ama kullanıcı sitede yeni. Başka insanlara bu tür davranışlarından dolayı "hasta" teşhisi koymayı bırakmalısın. birakabilirsin.org

Dediğiniz gibi aynı konuyu 13 kere açmak normal bir şey değil. Gereksiz konu açılması forumu kirletir.

Geri
Yukarı