Eski oyunlar sarmıyor artık size de öyle mi?

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
Kör kötü bir laptopum var onunla 10 yıldır falan oyun oynarım işte PS4 almaya karar verdim PS4 alana kadar laptopa hikayeli oyun yükleyimde oynayayım bari dedim.
Özellikle PS'ında devamını oynayacağım oyunları oynayayım dedim.
Fakat sarmıyor oynayamıyorum keyif almıyorum çok çok azda kasama var böyle hissedilmeyecek kadar ama yine de kasıyor ondan mı bilmiyorum.
Resident Evil 6'yı oynadım keyif alamadım, Resident Evil 4'ü oynadım keyif alamadım,
Hafif yeni oynunları oynayabilidim The Long Dark'ı mesela 2 kere bitirdim kasa kasa 480P'de.
Arkadaşlar bu tür oyunlardan keyif almayınca tereddüt doğdu içimde PS4'ü alıncıda bu olayı yaşarım diye oyunlardan keyif alamam diye sizce öyle bir şey olur mu?
Yoksa yeni nesil oyunlarda öyle bir şey yok mu?
Daha önce hiç yeni nesil oyun oynamadım GTA 5 falan.
Param boşa gitmesin yani açıkçası siz ne diyorsunuz?

Yok olmazda. Series S almanı öneririm Ps4 almadıysan. Her konuda Series S öneriyorum Xbox fanboyu sanacaklar ama hem Actıvision'ı satın aldılar CoD falan gelcek. Hemde Gamepass aşırı ucuz bir sistem yani Ps4 alsan oyun alamazsın. Neyse kesinlikle Ps4 olucak diyorsan Ps4 içerisinde çok fazla kaliteli oyun var sıkılmazsın. Sıkılma sebebin kasmadır. Ben 15 Fps Cyberpunk 2077 oynadığım için sıkılmıştım ama izlerken çok beğenmiştim.

Yok olmazda. Series S almanı öneririm PS4 almadıysan. Her konuda Series S öneriyorum Xbox fanboyu sanacaklar ama hem Activision'ı satın aldılar CoD falan gelecek. Hemde Game Pass aşırı ucuz bir sistem yani PS4 alsan oyun alamazsın. Neyse kesinlikle PS4 olacak diyorsan PS4 içerisinde çok fazla kaliteli oyun var sıkılmazsın. Sıkılma sebebin kasmadır. Ben 15 FPS Cyberpunk 2077 oynadığım için sıkılmıştım ama izlerken çok beğenmiştim.

PS4 özel oyunları oynayayım sonra Series S'e geçeceğim zaten

Ben de oyun oynamayı bıraktım, hayattan genel olarak zevk almıyorum. Dandik bir bilgisayarım vardı, hep iyi oyunları oynamak isterdim ama bilgisayarım kaldırmazdı. Yeter artık deyip 13 yaşında işe girip bilgisayar aldım ama çok az oyun oynadım. Sen de benim gibi olabilirsin.

Yok olmazda. Series S almanı öneririm Ps4 almadıysan. Her konuda Series S öneriyorum Xbox fanboyu sanacaklar ama hem Actıvision'ı satın aldılar CoD falan gelcek. Hemde Gamepass aşırı ucuz bir sistem yani Ps4 alsan oyun alamazsın. Neyse kesinlikle Ps4 olucak diyorsan Ps4 içerisinde çok fazla kaliteli oyun var sıkılmazsın. Sıkılma sebebin kasmadır. Ben 15 Fps Cyberpunk 2077 oynadığım için sıkılmıştım ama izlerken çok beğenmiştim.
Kaldırırsa sizi bir süre oyalayacak Borderlands 2 alabilirsiniz. PS4 Alınca da üçten devam edersiniz. Evet bu arada bana da eski zevki vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı