Eski oyunları online oynamak

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar, arkadaşlarımla eski olan oyunları online oynamak istiyoruz. Eskiden GameRanger ile oynuyorduk. Bu tarz programlardan önerileriniz var mı acaba? Şu an FlatOut 2 oynamak istiyorduk Steam'den yükledik fakat online için değişik şeyler gerekli sanırım. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Hamachi aşırı karışık ama kullanışlı bir uygulama. Arkadaşınızla kurduğunuz ağı, oyunlara Local yani LAN olarak gösteriyor ve gayet güzel bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Hamachi'yi araştırın derim.

Hamachi aşırı karışık ama kullanışlı bir uygulama. Arkadaşınızla kurduğunuz ağı, oyunlara Local yani LAN olarak gösteriyor ve gayet güzel bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Hamachi'yi araştırın derim.
Hamachi biraz karışık geliyordu da FlatOut ile olan sorunu çözdük.

Merhabalar, arkadaşlarımla eski olan oyunları Online oynamak istiyoruz. Eskiden GameRanger ile oynuyorduk. Bu tarz programlardan önerileriniz var mı acaba? Şu an flatout 2 oynamak istiyorduk Steam'den yükledik fakat Online için değişik şeyler gerekli sanırım. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Kesinlikle samp oynamalısınız bir sürü modu var ama şahsen en eğlencelsi role play.

Kesinlikle samp oynamalısınız bir sürü modu var ama şahsen en eğlencelsi role play.
Rolden biraz sıkıldım açıkçası FiveM'de 600 saat rol yaptım fakat kalitesizleşti bıktırdı beni de artık. SA-MP'de daha iyi olabilir fakat fazla kasmak istemiyorum. Nostalji amaçlı istiyordum zaten eski oyunları oynamayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı