Eski parçalar ile yeni bir bilgisayar toplamak

ilkaygavaz2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Başklıktada belirttğim gibi eski parçalardan oluştumayı düşünüyorum ve bugün bunun için biraz araştırma yaptım. Bunu için "core2 quad" işlemciyi kulanmayı düşünüyoum. Bu işlemciye biraz o.c ile güncel bir kartı darboğazsız çalıştıracağımı düşünüyorum. 2.el parçalardan oluşturmayı düşünüyorum çünkü bütçem biraz düşük yardım ederseniz ne mutlu bana iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi günler.Başklıktada belirttğim gibi eski parçalardan oluştumayı düşünüyorum ve bugün bunun için biraz araştırma yaptım.Bunu için "core2 quad" işlemciyi kulanmayı düşünüyoum.Bu işlemciye biraz o.c ile güncel bir kartı darboğazsız çalıştıracağımı düşünüyorum.2.el parçalardan oluşturmayı düşünüyorum çünkü bütçem biraz düşük yardım ederseniz ne mutlu bana iyigünler.
Bütçeniz ne kadar?

fakir.JPG

934.30/100=280
934-280=654 TL
Şimdilik (yanlış hatırlamıyorsam işlmecide HD4000 var) BF4 ü falan low da oynarsın eline para geçtiği zamanda bir tane ekran kartı alırsın olur biter. :D

Öncelikle ilgilendiğin için çok teşşekkürler :) fakat bunun yerine işlemciyi düşük tutup ekrankartına parayı harcasak ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı