Eski PC Yükseltme

Daha fazla  
Evet arkadaşlar, merhaba. Ben yeni PC aldım, 2.5 yıl önce bu PC ile neredeyse aynı tarz oyunları oynatmak istiyorum. Multiplayer'la yani eski PC'yi yenilemek istiyorum. O 8 senelik 400 TL bütçem var.
RAM'le ekran kartını değiştiricem ama uyumluluk ve ekran kartının darboğaz falan cart curt varmış. Beni bilgilendirin bu konularda. Eğer başka değiştireceğim bir şey varsa ilerleyen zamanlardada aşamalı değiştirebilirim. Şu an 1GB RAM var, onboard olarak kullanıyor. Ekran kartını yakmıştım. 4GB RAM ve 1 GB ekran kartı takmayı düşünüyorum. Sizce destekler mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın hakkında hiç bilgi vermemişsin insanlar o zamanlarda hangi sistemler vardı diye tahmin ederek mi yardımcı olacaklar? Moderatör arkadaşlar bunları neden görmezden geliyorlar ?

Bilgisayarın hakkında hiç bilgi vermemişsin insanlar o zamanlarda hangi sistemler vardı diye tahmin ederek mi yardımcı olacaklar? Moderatör arkadaşlar bunları neden görmezden geliyorlar ?
Bizim yapabileceğimiz bir şey yok şu anlık. Konu izlemeye alındı zaten. Bir üyemiz donanım bilgisini soracak, belirtildiğinde biz de konuyu ona göre düzenleyeceğiz.

Malesef bütçe az ve o bilgisayara yapılacak bir şey yok açıkçası. Yeni taplasanız daha iyi olacak ama nereden baksanız anakart sırf 170 TL tutar. Geri kalanla anca RAM veya işlemci alabilirsin. Bunun da performansa çok etkisi olacağını düşünmüyorum.(n)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı