Eski sevgili hala ilgi duyuyor mu?

Dostlar açıldığım bir kız vardı, sonradan aramız kötüleşti. Beni engelledi vs. Ben de onu engelledim. Önce o engeli kaldırmış, ben de gördüm ve ben de kaldırdım. Çok arkadaşı olmasına rağmen benden ödev sormuş bugün. Sizce hala bana ilgi duyuyor mudur?
Değişken hareketler yapıyorsa topuk yap.

Dostlar açıldığım bir kız vardı, sonradan aramız kötüleşti. Beni engelledi vs. ben de onu engelledim. Önce o engeli kaldırmış, ben de gördüm ve ben de kaldırdım. Çok arkadaşı olmasına rağmen benden ödev sormuş bugün. Sizce hala bana ilgi duyuyor mudur?

Ben olsam ödevini verip pas vermezdim artık bitmiş ilişki yeniden başlasan bile Max 1-2 ay ondan sonra yine ayrılacaksınız bence. Yatırım tavsiyesi değildir.

Dostlar açıldığım bir kız vardı, sonradan aramız kötüleşti. Beni engelledi vs. Ben de onu engelledim. Önce o engeli kaldırmış, ben de gördüm ve ben de kaldırdım. Çok arkadaşı olmasına rağmen benden ödev sormuş bugün. Sizce hala bana ilgi duyuyor mudur?

Dostum, hemen böyle bir şey yaptığı için sana ilgi duyduğunu düşünüp gereksiz beklentiye girme. Olaylara en karamsar şekilde yaklaşmak senin yararına olur. Aynısı benim de başıma geldi ve kızla tekrar konuşmaya başladık. Onun için arkadaşça bir konuşmaydı, benim için değildi. Son ayrılma sebebinizi düşün. Kim haksızdı ve ne yaptı. Bunu değerlendir ve eğer haksız olan kişi karşı tarafsa hala o kişiyle birlikte olmak sana mantıklı geliyor mu gelmiyor mu bunu ölç. İsterse geri dönmen ya da dönmesi dünyanın en mantıksız kararı olsun, o yaşananlara rağmen hala daha o kızı istiyorsan sen de yazmaya başla kıza, niyetini belli et.

Yeni konular

Geri
Yukarı